Дякуємо пластунам Франції за постійну підтримку друзів на передовій
EN

З перших днів повномасштабного вторгнення завдяки Пласту Франції сотні пластунів, пластунок та їх побратимів отримали тактичне спорядження, а зокрема тактичні окуляри, а також приємні подарунки на свята.

Загалом понад 500 наших захисників і захисниць мають окуляри для захисту від дрібних осколків та шрапнелі завдяки пластунам Франції.

Усі захисники, які отримували окуляри, надзвичайно високо оцінювали їх якість і щиро дякували за поміч, що завжди була вчасною. Щодня допомога від Пласту Франції рятує їхній зір.

Уже понад рік окуляри надсилають на різні ділянки фронту, а деякі пластуни вже отримали їх на заміну попередніх. Вони постійно отримують допомогу та відчувають підтримку пластового середовища.

Також під час різдвяних свят ми передали 20 подарункових пакунків захисникам та захисницям. Їх також забезпечили пластуни Франції, підтримавши наш збір своїм внеском — 41 711 гривень.

Руслан Рябокінь, один із українських пластунів-захисників, поділився своїми враженнями після того, як отримав подарунок:

“Щиро дякую за крутезний пакунок! Надзвичайно приємно і смачно! Всі колеги “по офісу” передають щирі вітання і дякують за диво на Різдво!
СКОБ!
Слава Україні!”


Велика вдячність пластунам Франції, а також пластунам зі всього світу, які докладають всіх зусиль, щоб підтримувати наших захисників і захисниць! Разом ми творимо надійний тил і наближаємо перемогу. СКОБ, друзі!

Підписуйтеся на поштову розсилку, щоб отримувати більше звітів, новин та анонсів про діяльність Пласту в різних країнах світу:

Поділитися

Схожi новини