Допоможи 2500 дітей з деокупованих і прифронтових територій потаборувати
EN

З нагоди 111 річниці Пласту ми запустили великий збір на організацію пластових таборів влітку, щоб діти продовжували розвиватися навіть в умовах війни.

Наша ціль — забезпечити 150 таборів для 5000 дітей. 50% з них — ВПО, біженці та діти, які проживали на прифронтових територіях або в зонах активних бойових дій.


Збір ще триває. Долучись, щоб допомогти дітям, які постраждали від війни, побути серед друзів, відволіктися і продовжувати розвиватися в Пласті:


Що таке пластовий табір?

Табори — це одна з фундаментальних частин пластової методики. Діти готуються до них цілий рік: ходять на сходини (заняття), вивчають теорію, вчаться працювати в команді. А табір є підсумком річної програми, де всі знання втілюються на практиці, дитина розвивається інтелектуально, фізично, емоційно.

Також частиною таборового життя є патріотичне виховання, адже впродовж цих 7–14 днів пластуни вивчають історію, традиції, культуру.

Проте в умовах повномасштабного вторгнення проведення літніх таборів є справжнім викликом: на значній території нашої країни табори тепер є просто неможливими. Більшість батьків не мають фінансової змоги покривати участь своїх дітей.

Близько 5000 дітей зареєструвалися на табори цього літа. Для цього нам потрібно провести 150 таборів (100 в Україні і 50 — за кордоном) з загальним бюджетом 45 мільйонів гривень. Значну частину покриють партнери, фонди і батьки.

Але нам не справитися без вашої підтримки. Ми будемо вдячні за внесок кожного і кожної, хто хоче разом з нами повернути хоча б часточку дитинства нашим дітям і розвивати нове покоління.

Пласт табір діти

Табори для дітей, які найбільше постраждали від війни

Нинішнє покоління, яке зростає в Пласті, — це ті, хто будуть розбудовувати Україну після перемоги, це наше майбутнє. Проте вони потребують нашої підтримки і допомоги вже сьогодні.

Заняття у бомбосховищі та без електроенергії

Близько 20% дітей з тих, які хочуть потрапити на літні табори цього року, — ВПО та біженці. Повномасштабне вторгнення росії забрало в них домівку, звичне життя і друзів поруч.

Ще 30% — це діти з сімей, які жили в місцях активних бойових дій або на прилеглих територіях. На жаль, їм довелося не раз почути гул сирен і свисти ракет і побачити те, чого не мають бачити дитячі очі.

Батьки діляться, що пластові заняття допомагають дітям: вони перебувають серед друзів, розслабляються, спілкуються, жартують і головне — знову починають мріяти.

Тож, окрім допомоги нашим захисникам та захисницям і постраждалим від війни громадам, пластові табори цього року є одним з найважливіших пріоритетів для нас, адже це можливість для дітей не лише завершити річну пластову програму, але й відволіктися і відновитися.

Інвестуй у розвиток дітей і майбутнє України вже сьогодні — долучайся до нашого збору:

Поділитися

Схожi новини