"Не докладемо всіх зусиль - програємо", - пластун-захисник - Пласт
EN

Захар Маковський — один із пластунів, які після повномасштабного вторгнення стали на захист країни. Нещодавно він повернувся на фронт після бойового поранення.

Зараз ми проводимо великий збір на дрони, один з яких надішлемо саме для Захара.


Підтримати збір “Армія дронів для пластунів захисників” можна тут:


Захар пластує з 2009 року. Виконував у Пласті адміністративну роботу, займайся з дітьми, був інструктором з практичного пластування.

Після першого табору у 2010 році полюбив мандри і щороку ходив у гори. Каже, що якби не війна, то займався би власним бізнесом у туристичній сфері.

“Пластова Присяга — це моє зобов’язання завжди відповідати пластовим ідеалам та бути гідним всіх тих, що не зрадили Присяги у всі буремні часи боротьби за українську державу” (Захар).

Захар — один з військовиків, яким зараз потрібні дрони Мavic 3T. Саме для них ми проводимо наш великий збір. Пластун каже, що сьогодні без дронів обороняти країну неможливо.

“Будь-яка розвідка без них не проводиться. Що в обороні, що в наступі, дрони — це очі, які допомагають нам не підпустити супротивника до наших позицій, розвідати ситуацію перед нашими штурмовими групами. Раніше це виконували люди: повзли, ховалися, дивилися. Це були значні втрати. Тепер це роблять дрони. Вони рятують життя” (Захар).

Після поранення на фронті пластун вже реабілітувався і знову повернувся на передову. Каже, що зараз той час, коли кожен повинен робити все, що в силах.

Захар
Сьогодні маємо момент умовної, нетривкої рівноваги, коли плюс-мінус вийшли на рівень з ворогом. І якщо ми не докладемо абсолютно всіх зусиль, щоб підтримувати Збройні Сили вмотивованими людьми, донатами, дронами і іншим спорядженням, — то просто програємо.

Дякуємо Захарові та всім пластунам і пластункам, які щодня ризикують своїм життям, захищаючи нас і Україну!

Допоможи нам захистити пластунів на передовій — підтримай збір на нічні дрони:

Поділитися

Схожi новини