Запрошуємо пластунів на МПЗ і передачу Вогню Миру у Відні
EN

Запрошуємо УПЮ, УСП та УПС 8-10 грудня  до участі у щорічній Міжкрайовій Пластовій Зустрічі (МПЗ) у Відні. Зголошення і деталі – нижче.

МПЗ традиційно відбуватиметься для пластунів усієї Європи і не тільки та присвячується передачі Вифлеємського Вогню Миру усім пластовим краям для поширення по своїх країнах. 

Окрім церемонії передачі ВВМ, ви з вашим юнацтвом за бажанням матиме нагоду прожити три дні у неперевершеному Відні в колі друзів-пластунів з інших країв.

Попередня програма МПЗ:

  • П’ятниця (8 грудня) – заїзд учасників, вечеря та спільна екскурсія містом.
  • Субота (9 грудня) – екскурсійна програма, Міжкрайова Пластова Зустріч, спільна вечеря та вечірня програма.
  • Неділя (10 грудня) – урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру, повернення додому.
    * детальну версію програми ми надішлемо зголошеним учасникам згодом. 

Вкладка (без дороги):

  • 105 євро – з проживанням в гостелі в центрі Відня, сніданками, вечерями та перекусами (за всі дні). Вкладка також включає організаційні витрати, сувеніри та відзнаку МПЗ.
  • 45 євро – без проживання, з перекусами та спільною вечерею в суботу. Вкладка також включає організаційні витрати, сувеніри та відзнаку МПЗ.

Варіант доїзду учасники шукають самостійно, край допоможе звести усіх зголошених дорослих для комунікації між собою. Оплата доїзду учасниками також покривається самостійно.

Як зголоситися

Реченець зголошення: 29 жовтня 2023 року.

Реченець оплати вкладки: 5 листопада 2023 року.

Крайовий Провід України звертає увагу!

Програма розрахована на УПЮ, УСП та УПС. Але юнацтво може їхати лише в супроводі повнолітніх дорослих, тобто зі своїм виховником. Тому, якщо ви плануєте їхати з юнацтвом, просимо заповнити форму вище для початку, а коли отримаєте підтвердження про участь від організаторів, тоді для отримання документів для перевезення групи дітей за кордон сконтактувати із КПС України за поштою: [email protected]

Поділитися

Схожi новини