Зголошуйся на літню програму обміну виховниками між краями Пласту у світі 2023
EN

Це зголошення для пластових виховників 18+, які прагнуть поєднати корисне проведення часу влітку разом із доброю справою для  розвитку Пласту в інших країнах світу. 

На тебе чекають пригоди і цікаві можливості на літо, то ж не пропусти 🙂

Пластуни з різних країн світу запрошують тебе в гості та просять твоєї допомоги у проведенні таборового літа для новаків/юнаків. Табір для пластунів, що проживають в інших країнах, — це важливий період, адже це також змога перебувати виключно в українському середовищі. 

Коли?

Літо, переважно липень, є також опції у червні та серпні (у кількох краях).

Де?

Понад 10 пластових країв (Канада, Великобританія, Бельгія, Фінляндія, Швеція, Кіпр, Грузія, США, Німеччина, Австралія, Аргентина). 

Яка вкладка?

Дорога покривається тобою, на жаль, Пласт України не має змоги цього року допомогти із компенсацією, проте всі інші витрати щодо твого перебування в іншій країні покриває край, який приймає. Залежно від обраної тобою країни може бути і часткова компенсація дороги від пластунів цього краю. 

Умови участі (твій пластовий досвід)

Залежать від краю та специфіки самого табору, десь є обмеження у віці від 21 року, а десь потрібно ЛШ/ШБ. Наявність пройденого вишколу УПН/УПЮ є обов’язковою умовою участі у програмі обмінів, а також наявність вакцинації на ковід.

Яка процедура?

1. Заповни зголошення. У зголошенні надай вичерпну інформацію про себе та свій пластовий досвід, також рекомендуємо перелічити перелік країв, куди б хотів/хотіла поїхати на табір, якщо маєш пріоритети.

2. Після заповнення зголошення краї переглядають твою кандидатуру щодо умов участі, а Пласт України потверджує твою особу.

3. Коли Пласт України рекомендує твою участь у програмі і пластові краї оберуть твою кандидатуру до конкретного табору, тобі буде надіслано лист із деталями щодо можливих варіантів твоєї участі.

У випадку, якщо фідбеку на заповнення зголошення не прийшло чи матимеш питання, пиши [email protected] або у телеграм 0957978858 (Ірина Степанець). 

Зголошуйся, ділись досвідом, весело проводь час і знай, що завдяки тобі пластовий рух у світі зростає для розвитку України!

Поділитися

Схожi новини