Міжнародний фонд, що підтримує пластові штаби для допомоги захисникам - Пласт
EN

Після 24 лютого Пласт реорганізував свою роботу в режим штабів по всій Україні, які збирають, сортують та надсилають допомогу: гуманітарну підтримку українцям та захисне спорядження для військових.

Міжнародний Фонд “Відродження” та Європейський Союз надали грантову допомогу на проєкт, в рамках якого ми разом забезпечили системну роботу двох складів: у Київській та Львівській областях.

Що за проєкт?

Фонд та Європейський Союз підтримали нас у проєкті “Національний Штаб Пласту: організація роботи складів” на липень–грудень 2022 року.

Мета — покращити роботу складів, щоб швидко і якісно забезпечувати наших військовиків захистом, медициною, харчуванням та засобами комфорту.

Ми поставили перед собою амбітні цілі:

  • налагодити системне функціонування 2 складів;
  • пришвидшити термін формування замовлення – 1 день з моменту потрапляння на склад;
  • забезпечити більш ніж 8000 військових у регіонах ведення бойових дій, зокрема пластунів;
  • залучити та навчити 60+ волонтерів.

Чому це важливо?

Ефективна робота штабу = оперативна допомога нашим захисникам і захисницям.

Вчасно отримані замовлення допомагають їм не тільки виконувати бойові завдання, якщо говоримо про дрони, тепловізори, приціли, але і рятують їхні життя: аптечки, бронеплити, шоломи тощо.

Один захисник розповів, що бронежилет і шолом, які ми надіслали, врятували життя його побратиму.

Тож знаймо, що робимо це не дарма!


Щоб допомогти пластунам-військовим, тисни на кнопку нижче. Саме зараз 5 пластунів чекають на дрони для розвідки:


Що вже зробили?

У період з липня по вересень виконали 134 запити хлопців та дівчат, які стоять на захисті нашої країни. Загалом підтримку надали 2368 військовикам.

Забезпечили склади розхідними матеріалами (коробки, крафт-папір, скотч тощо), закупили стелажі, диспенсери для пакування, щоб можна було якісно і швидко формувати замовлення.

Ми сформували команду для напрямку підтримки військових, зокрема залучили місцевих до волонтерства на складах.

Це збільшує активність та згуртованість громади і дає волонтерам можливість долучитися до спільної боротьби заради нашої перемоги.

Дякуємо МФ Відродження та Європейському Союзу за довіру Пласту і вклад у порятунок наших захисників. Тільки підтримуючи одне одного ми зможемо перемогти!


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Контакти: https://www.irf.ua/

Поділитися

Схожi новини