Центральний Офіс Пласту 2018-10-22T20:40:44+00:00

Центральний Офіс Пласту
Крайова Пластова Старшина (КПС)

Станіслав Андрійчук
Станіслав АндрійчукКерівник офісу, голова Крайової Пластової Старшини
Маленькими кроками робимо велику справу. Саме сьогодні ми усі, від активного виховника, інструктора, станичного, окружного та крайового проводу робимо ті маленькі кроки, які завтра принесуть велику користь Пласту, які в свою чергу допоможуть Україні впевнено йти до її сталого розвитку. Щасливий бути частиною цього процесу!
Зв’язатись з Нами

 Напрямок залучення волонтерів і розвитку осередків

Наталія Шерекіна
Наталія ШерекінаКерівник напрямку
Ну то до щастя Вітчизну мою веду! 🙂 Тому хто якщо не я і коли, якщо не зараз? Як вихованка Пласту зі сходу, відчуваю гостру потребу та внутрішні сили в розвитку на тих теренах, де ми не представлені. Це дасть змогу більшій кількості людей реалізувати свій потенціал на повну, а відтак і потенціал України.
Людмила Забудько
Людмила ЗабудькоМенеджер залучення і адаптації волонтерів
Я працюю в Центральному офісі Пласту, тому що мені не байдуже, що буде завтра. Мені не байдуже, як зростатиме і у якому напрямку рухатиметься наша організація. Я вірю, що малими, але впевненими кроками ми дійдемо до 1000000 членів, щоб через декілька років можна було зустріти пластуна у кожному містечку і вже по-рідному привітатись: «СКОБ!».
Ксенія Дремлюженко
Ксенія ДремлюженкоМенеджер підтримки та розвитку осередків Пласту
Хочу допомогти Пласту розширити його географічні кордони.
Тетяна Асадова
Тетяна АсадоваМенеджер розвитку Пласту на Півдні і Центрі України
Я мрію про те, щоб потужні, дієві, активні осередки Пласту були в усіх містах України. Працюючи в центральному офісі Пласту, я можу втілити свою мрію в життя. Люблю, коли мрії стають реальністю )

Виховний напрям

Ксеня Шемберко
Ксеня ШемберкоКерівник напрямку
У свій час Пласт відкрив для мене нові горизонти, тепер прийшові мій час відкривати їх іншим 🙂
Діна Мацькова
Діна МацьковаМенеджер таборів
Для мене важливо працювати не лише заради процесу, хоча це теж грає важливу роль, а щоб побачити результат. Результат, який точно принесе користь суспільству, країні та світу. Тоді я почуваюся добре і знаю, що не даремно живу. В Центральному офісі Пласту – для мене відкрилась така можливість і за це я дуже вдячна)

Комунікаційний напрям

Петро Задорожний
Петро ЗадорожнийКерівник напрямку
Тут я можу бути корисним не лише для всієї Організації, а й українського суспільства загалом. Пласт має надзвичайно великий потенціал і я хочу бути частинкою команди, яка вивільнить цю енергію для сталого розвитку України.
Іра Шостак
Іра ШостакМенеджерка подій
Пласт – це дуже особливе середовище. Але доступ до цього середовища достатньо обмежений. Саме тому мені подобається бути частиною команди комунікацій та працювати над створенням подій по всій Україні, які надихатимуть, навчатимуть і водночас стають майданчиком для знайомств між пластунами та проактивною молоддю з інших кіл.
Роман Тимоцко
Роман ТимоцкоМенеджер із комунікацій
Те, що робить Центральний офіс Пласту, важко оцінити сьогодні – це стратегічні справи, результати більшості з яких ми побачимо лише через роки. Тут і сьогодні творяться великі зміни: як і в нашій команді, так і в усьому Пласті, а відтак – в Україні. Мене запалює та надихає можливість бути причетним до цих змін і робити у них свій внесок.
Мар'яна Задорожна
Мар'яна ЗадорожнаАдміністратор Пластового Порталу
В Пласті завжди особливо) Люблю цю організацію і приємно працювати для її розвитку!

Організаційно-адміністративний

В'ячеслав Фєтісов
В'ячеслав ФєтісовМіжнародний секретар
Намагаємося стоврити в нашій організації середовище для якісного всебічного виховання та самовиховання якомога більшої кількості молоді, яка зможе побудувати країну, якою можна було б пишатися. Дуже приємно бути причетним до цього!
Ірина Степанець
Ірина СтепанецьАдміністратор Спільнокошту
Праця в Центральному офісі Пласту для мене – це можливість поєднувати роботу і задоволення, коли все робиться з любові в першу чергу, а не з необхідності “щось” робити. Тішусь нашій команді, пластуни – це справді “унікальні” особистості)))
Ярослав Храпський
Ярослав Храпський Консультант з відкриття пластового центру
Працючи в центральному офісі Пласту, я ставлю перед собою головне завдання – зробити Українську молодь конкурентноздатними у глобальному світі.
Пласт – є чудовою можливістю для молодої людини отримати необхідні навички та знання для досягнення цієї цілі.
Тетяна Кузьмінчук
Тетяна КузьмінчукМенеджер з державного фінансування
Я хочу бачити Пласт найчисельнішою молодіжною організацією!
Данило Соболь
Данило СобольОфіс-менеджер
Тут я можу робити реальні зміни для своєї країни.
Вікторія Середа
Вікторія СередаБухгалтер

Зв’язатись з Нами