Залучай кошти разом з нами

//Залучай кошти разом з нами
Залучай кошти разом з нами 2017-09-18T20:03:47+00:00

Залучай кошти разом з нами

Ми хочемо, щоб залучення коштів було таким же цікавим як і пластове життя. Саме тому ми обираємо веселий, креативний та цікавий спосіб залучення ресурсів для нашої організації.

В Пласті є дуже багато талановитих та креативних волонтерів, які залюбки організують цікавий захід для дітей або ж зроблять незабутнє та креативне свято для Вас. Також пластуни багато мандрують та знають як вижити в лісі і залюбки поділяться досвідом, організують цікавий квест або ж вирушать з вами у похід.

Ось декілька варіантів подій, які пластуни можуть  організувати для Вас:

  • 4-денний квест-табір в Карпатах для компаній або працівників фірм для командо утворення та чудового проведення часу разом. В програму табору входить мандрівка в гори, спеціальні класи по самовиживанню в лісі, навчання по наданню Першої Медичної Допомоги, спортивні ігри, нічні квести та смуги перешкод. Ми як ніхто певні, що такі пригоди найкраще здружують людей та дарують незабутні враження.
  • Організація квестів та забав різної тематики. Ми працюємо з дітьми та молоддю, тому маємо чудовий досвід по організації креативних подій. Саме тому пластуни є гарними аніматорами і проведуть цікаву забаву для вас потрібного формату.
  • Соціальні проекти. Ми із задоволенням зініціюємо, проведемо, допоможемо організувати цікаві екологічні, культурні, соціальні проекти різного формату. Наше активне включення допоможе Вам провести захід найвищого рівня.
  • Навчання. В нашій організації є багато спеціалістів різних галузей. Від спортивних видів спорту до навчання картографії, в’язання, тактичної медицини, орієнтування та багато іншого. Ми з радістю доєднаємось або ж проведемо цікаві навчання для Вас та Вашого колективу.

Ми відкриті до цікавих пропозицій та готові працювати разом. Дякуємо за те, що допомагаєте нам креативно залучати кошти для розвитку та зростання нашої організації. Для уточнення деталей просто напишіть нам.