Навіщо Пласт вам?

/Навіщо Пласт вам?

Навіщо Пласт вам?

Для нас — це можливість навчатися, мати друзів в Україні і світі, бути корисними, повсякчас бачити результати своєї праці. Маємо нагоду для професійного зросту, фізичного гарту. Наприклад, успішне проходження вишколу провідників морського пластування передбачає отримання сертифікату державного зразка, мандрівного табору — туристської категорії. У Пласті ми маємо цікаве і добре товариство.

Пласт — світ, в якому живуть наші родини, який захищає нас від негативних впливів сучасного суспільства; світ, в якому «ми дихаємо повітрям височини і теплом далекого сонця».

Ірина Вільце у автобіографічному «Через місток пам’яті…» згадує один епізод із своїм сином:
Мама розповідала йому різні казки, коли раптом хлопчик перебив її: – А ти це все вигадала чи вичитала з книжок? У переконанні, що роблю йому приємність, відповіла: – Аякже ж, мама все це придумала! Дитина з розпачу аж заплакала: – І чого ти сказала, що ти видумала? Я так хотів, щоб то була правда…

Ідеали, які ми намагаємося плекати в нашому оточенні і «нести у життя», є мрією не одного покоління, суспільства, держави. Вони є мрією кожного, хто вважає себе пластуном. В ми хочемо, щоб це була правда!

Опубліковано | 2016-12-19T19:52:48+00:00 12.11.2012|