Скільки все це коштує?

/Скільки все це коштує?

Скільки все це коштує?

Після складення Заяви Вступу в новацтві (через 6-9 занять) Ваша дитина починає сплачувати членські внески. Про розмір щомісячних членських внесків Вам скажуть при написанні заяви. Внески можуть сплачуватись щомісячно або щоквартально (відповідно до рішення проводу місцевого пластового осередку).

Одночасно Вас чекатимуть витрати на однострій та відзнаки (це можна придбати у пластовій крамничці), на дорогу до домівки (місця проведення занять), ручку, записник, виряд для малювання чи майстрування.

Влітку силами виховників осередку або округи проводиться двотижневий виховний табір. Його повна вартість для однієї дитини відповідає вартості 4-6-денного перебування в традиційному оздоровчому таборі. Переважно організатори табору полагоджують також справи доїзду до і з табору. Сприяють здешевленню табору благодійні спонсорські внески, про які дбають організатори і батьки учасників. Ваша підтримка в цій справі буде дуже доречною. Такі внески можуть допомогти відбути табір дитині, батьки якої не в змозі покрити повністю вартість її перебування в таборі.

Табори для юнацтва, як правило, дешевші, бо не потребують передовсім стаціонарних спальних приміщень. Проте, в такому разі Вам знадобляться намет, спимішок тощо.

Ваша особиста участь у таборі в якості інструктора або кухаря можлива і не потребує додаткових фінансових витрат. Важливі ваші кваліфікація та бажання працювати для всіх дітей таборі, без поділу на «своїх» та «чужих», готовність разом з усіма підпорядковуватися існуючим таборовим приписам (правилами).

Опубліковано | 2016-12-19T19:57:27+00:00 12.11.2012|