Івано-Франківські пластуни відкрили новий пластовий рік 2017 - Пласт
EN

9 вересня 2017 р. Божого пластуни станиці Івано-Франківськ відкрили новий пластовий рік. Початок нового пластового року – це традиційний захід, адже після насиченого таборового літа пластуни повертаються до звичного темпу пластування, налаштовуються на новий продуктивний рік.

Традиційно пластове товариство мало загальне відкриття з церемоніалами біля міської ратуші. Найактивніші пластові виховники отримали подяки від міського голови Руслана Марцінківа, також відзначили пластовими подяками пластприят – приятелів Пласту, найактивніших батьків.

В програмі відкриття року були: перегляд юнаками історичного фільму «Червоний» та квест для них від центру міста до Вовчинецьких гір, активітети для пташат та пластового новацтва «Винаходи українців, які відомі у всьому світі» в парку Шевченка.  В парку також діяв пластовий благодійний ярмарок домашньої випічки ініційований пластунками з підготовчого куреня УСП та 30-го куреня УПС «Блискавки», на якому збирали кошти для Української Добровольчої Армії.

Завершилося відкриття пластового року станиці Івано-Франківськ ватрою-відкриттям у Вовчинецьких горах.

 

Поділитися

Схожi новини