Центральний Офіс Пласту
Крайова Пластова Старшина (КПС)

Керівник офісу, голова Крайової Пластової Старшини

Станіслав Андрійчук
Станіслав Андрійчук

Маленькими кроками робимо велику справу. Саме сьогодні ми усі, від активного виховника, інструктора, станичного, окружного та крайового проводу робимо ті маленькі кроки, які завтра принесуть велику користь Пласту, які в свою чергу допоможуть Україні впевнено йти до її сталого розвитку. Щасливий бути частиною цього процесу!

 Напрям залучення волонтерів і розвитку осередків

Наталія Шерекіна
Наталія ШерекінаКерівниця напрямку
Ну то до щастя Вітчизну мою веду! 🙂
Тому хто якщо не я і коли, якщо не зараз? Як вихованка Пласту зі сходу, відчуваю гостру потребу та внутрішні сили в розвитку на тих теренах, де ми не представлені. Це дасть змогу більшій кількості людей реалізувати свій потенціал на повну, а відтак і потенціал України.
Людмила Забудько
Людмила ЗабудькоМенеджерка залучення і адаптації волонтерів
Я працюю в Центральному офісі Пласту, тому що мені не байдуже, що буде завтра. Мені не байдуже, як зростатиме і у якому напрямку рухатиметься наша організація. Я вірю, що малими, але впевненими кроками ми дійдемо до 1000000 членів, щоб через декілька років можна було зустріти пластуна у кожному містечку і вже по-рідному привітатись: «СКОБ!».
Ксенія Дремлюженко
Ксенія ДремлюженкоМенеджерка розвитку осередків Північ
Хочу допомогти Пласту розширити його географічні кордони.
Тетяна Асадова
Тетяна АсадоваМенеджерка розвитку осередків Південь
Я мрію, щоб потужні, дієві, активні осередки Пласту були в усіх містах України. Працюючи в центральному офісі Пласту, я можу втілити свою мрію в життя. Люблю, коли мрії стають реальністю.
Владислав Мальков
Владислав МальковРеферент виховних частин (у координації з КБ УПЮ)
Роблячи щось для інших, ми завжди вчимось самі. Особисто я хочу допомогти в поширенню пластового духу на ті терени, де його ще не було, задля розвитку України.

Комунікаційний напрям

Петро Задорожний
Петро ЗадорожнийКерівник напрямку
Тут я можу бути корисним не лише для всієї Організації, а й українського суспільства загалом. Пласт має надзвичайно великий потенціал і я хочу бути частинкою команди, яка вивільнить цю енергію для сталого розвитку України.
Тарас Степанюк
Тарас СтепанюкМенеджер діджитал-комунікацій
Пласт — це середовище з правильними цінностями. Більше того, тут круто і цікаво. Нам залишається лише розширювати це середовище і використовувати для цього усі можливі канали комунікації
Надія Білецька
Надія БілецькаРедакторка сайту
Хочу бути в ціннісному середовищі й творити його навколо себе. Таку можливість і дає мені Пласт.
Дарина Попова
Дарина ПоповаКоординаторка подій
Спільнота, яку творить Пласт, об’єднує сотні та тисячі неймовірних людей — талановитих, сміливих, відданих Україні. Я хочу, щоб вона розширювалась та була доступна всім, кого запалюють ті ж ідеї.

Фандрейзинговий напрям

Ірина Степанець
Ірина СтепанецьАдміністраторка Спільнокошту
Праця в Центральному офісі Пласту для мене – це можливість поєднувати роботу і задоволення, коли все робиться з любові в першу чергу, а не з необхідності “щось” робити. Тішусь нашій команді, пластуни – це справді “унікальні” особистості)))
Марина Горностай
Марина ГорностайМенеджерка Благодійного вечору
Разом творимо великі справи.
Роман Тимоцко
Роман ТимоцкоМенеджер із комунікацій
Те, що робить Центральний офіс Пласту, важко оцінити сьогодні – це стратегічні справи, результати більшості з яких ми побачимо лише через роки. Тут і сьогодні творяться великі зміни: як і в нашій команді, так і в усьому Пласті, а відтак – в Україні. Мене запалює та надихає можливість бути причетним до цих змін і робити у них свій внесок.
Діна Мацькова
Діна МацьковаМенеджерка проектів
Для мене важливо працювати не лише заради процесу, хоча це теж грає важливу роль, а щоб побачити результат. Результат, який точно принесе користь суспільству, країні та світу. Тоді я почуваюся добре і знаю, що не даремно живу. В Центральному офісі Пласту – для мене відкрилась така можливість і за це я дуже вдячна)

Організаційно-адміністративний напрям

Уляна Заболотна
Уляна ЗаболотнаФінансовий аналітик
Ярослав Храпський
Ярослав Храпський Консультант з відкриття пластового центру
Працючи в центральному офісі Пласту, я ставлю перед собою головне завдання – зробити Українську молодь конкурентноздатними у глобальному світі.
Пласт – є чудовою можливістю для молодої людини отримати необхідні навички та знання для досягнення цієї цілі.
Вікторія Середа
Вікторія СередаБухгалтер
В'ячеслав Фєтісов
В'ячеслав ФєтісовМіжнародний секретар
Намагаємося створити в нашій організації середовище для якісного всебічного виховання та самовиховання якомога більшої кількості молоді, яка зможе побудувати країну, якою можна було б пишатися. Дуже приємно бути причетним до цього!
Тетяна Кузьмінчук
Тетяна КузьмінчукМенеджерка з державного фінансування
Я хочу бачити Пласт найчисельнішою молодіжною організацією!

Зв’язатися з нами