Триває зголошення на двадцятий Крайовий військово-патріотичний табір «Легіон 2017» - Пласт
EN

Цього року вдвадцяте оживе легенда срібного хреста. Ми не будемо писати як сильно ти нам потрібен. Візьмемо з собою лише 48 з вас. Буде непросто. Будеш картати себе, що не відмазався, як інші. Знаємо як довго ти готувався та випробовував свої сили.

Підтягувася, бігав зранку засніженим парком та практикував картографію на гірських хребтах. Знаємо як досі вагаєшся “чи стягнеш”. Обіцяти що буде легко не будемо. Перепитай старших друзів, тих які колись були, тих які мають хрест. Перепитай, як воно витягувати свисток, і розуміти шо проґавив шанс стати одним з них.

Ми майже сформували рої, але якщо переконаний, що гідний бути частиною легенди Легіону 20, то дай знати старшому стрільцю. Всі деталі на сторінці Легіону в Facebook та за мейлом [email protected]

“А ми все йшли та йшли… Здавалося, що дорога не закінчиться. В такі моменти розумієш, що вічність – найстрашніше у Всесвіті. Було складно: спочатку фізично, потім морально. Нарешті ми прийшли… І вже все одно куди, головне, що ми дійшли: всі, разом.

Після мандрівки ми здобули головне – впевненість, що разом подолаємо усе.

Ніч була тиха, та зранку, задовго до вставання всі вже були готові.

Ось мить-друга і щось станться, та потім ми зрозуміли, що це відчуття супроводжуватиме нас протягом усього “Легіону”.

Наступний день запам’ятався високим темпом роботи, який не можна знижувати. В житті, як на війні – все швидко, чітко, злагоджено. Один раз увійшовши в цей темп, вийти не можливо.”

др. Володя

Поділитися

Схожi новини