27 серпня - 8 вересня відбудеться табір "Морська Академія 2019" - Пласт
EN

«Морська Академія 2019» – похід по Атлантичному Океані на Чайці “Пресвята Покрова”

вздовж французького узбережжя 27 серпня – 8 вересня

Чорноморці запрошують на «Морську Академію 2019» – вперше цього року підемо у похід ПО АТЛАНТИЧНОМУ ОКЕАНІ. В похід підемо під вітрилами на козацькій чайці «ПРЕСВЯТА ПОКРОВА»

Морська Академія 2019 – це навчально-тренувальний похід під вітрилами на козацькій чайці «ПРЕСВЯТА ПОКРОВА». Цього року ідемо в похід ПО АТЛАНТИЧНОМУ ОКЕАНУ, МАРШРУТ ВІД М. ПОНТ-АВЕН ФРАНЦІЯ ДО МІСТА РОШФОР ФРАНЦІЯ І НАЗАД. Під час Академії учасники походу будуть мати змогу значно розвинути свої вміння і знання з вітрильництва як на практиці так і теоретично, насолодитися красою ОКЕАНСЬКИХ просторів, світанків та заходів, романтикою зоряного неба від горизонту до горизонту… Також будемо представляти морське ремесло і традиції козаків ПОМІЖ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЯХТСМЕНІВ. Похід відбувається у морському побуті – живемо, ночуємо, харчуємося на борту чайки «ПРЕСВЯТА ПОКРОВА». 

ДАТИ: 27 СЕРПНЯ – 8 ВЕРЕСНЯ 2019 

Маршрут і Програма: м. ПОНТ-АВЕН ФРАНЦІЯ  – м. РОШФОР ФРАНЦІЯ – ПРОГУЛЯНКА КОЛО СЛАВНОЗВІСНОГО ФОРТУ БУАЯР – ПОВЕРНЕННЯ В ПОНТ АВЕН  – МАРШРУТ ПРОЛЯГАЄ В ТЕПЛІЙ ЧАСТИНІ АТЛАНТИЧНОГО УЗБЕРЕЖЖЯ ФРАНЦІЇ ВЗДОВЖ ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ Островів. Деталі згодом. 

Умови для Кандидатів: мати на час академії повних 16 років (похід для УПЮ, УСП, УПС), вміння плавати, бажано попередній досвід з вітрильництва, запрошуємо учасників попередніх Академій і походів на Чайці «СПАС». Закордонний паспорт Біометричний або з візою що дає можливість перебувати за кордоном. Дозвіл батьків учасникам віком 16-18 років. Увага кількість учасників обмежена! 

Вкладка: 350,0 євро, по запрошенню до участі обов’язкова попередня вкладка в розмірі 175,0 євро. Можливе зменшення вкладки за рахунок спонсорської допомогу. Вкладка не покриває витрат на виготовлення закордонного паспорту, страховки і добирання до місця початку Академії. 

ЗГОЛОШЕННЯ ТУТ.

Для загальної інформації:

Капітан – пан Ґума

2 АС (звертатися за деталями) – Тарас Садовий.

+38-063-061-81-62 – [email protected]

Посилання на подію у Facebook.

Доброго Вітру!

Поділитися

Схожi новини