На Вічну Ватру відійшов пластун Микола Муравський - Пласт
EN

З сумом повідомляємо, що учора, 4 січня, на Вічну Ватру відійшов пластун Микола Муравський, боєць 8-го батальйону Української Добровольчої Армії “Аратта”. Пластове псевдо Миколи — друг Цибуля. 

Микола Муравський приєднався до Пласту у 2006 році, юнакував у гуртку Пілігрими куреня ім. Омеляна Польового (місто Зборів, на Тернопільщині). Пластову присягу склав 17 травня 2008 року, брав участь у багатьох пластових таборах, зокрема, і як організатор. Виховував юнацький гурток Побережники. Останнім часом Микола сприяв створенню осередку Пласту в селі Озерна на Тернопільщині.

Микола — активний учасник Революції Гідності, з початку війни допомагав військовим та добровольцям як волонтер. У 2017 році і сам вступив до 8-го батальйону УДА “Аратта”. Восени 2019 року повернувся з зони бойових дій. Загинув на мирній території, не витримала психіка. У друга Миколи залишилися дружина та двоє дітей.

Підтримати сім’ю Миколи можна пожертвою на картку Приватбанку його дружини: 5168755417040496 (Муравська Оксана Ігорівна).

Вічна пам’ять.

 

Поділитися

Схожi новини