Окружний виховно-вишкільний табір Хмельницької округи "Портал" - Пласт
EN

У Панівцях , що поблизу міста Камянець-Подільський, відбувся третій пластовий окружний виховно-вишкільний табір «Портал». Учасниками його стали юнаки та новаки з Камянця-Подільського, Хмельницького, Теофіполя, Києва та Енергодару. Кількість учасників становила 21 особу.

Згідно з таборовою програмою учасники мали змогу посплавлятись на байдарках, опанувати гутірки відзнаки прихильника, а також першої та другої пластових проб. Також учасниками були здобуті вмілості «Риболовля», «Табірництво» та «Куховарення». Родзинкою табору стали гутірки з куховарення, що продовжились змаганням між гуртками. Важливим елементом програми табору став патріотичний кіновечір, присвячений пам’яті героїв, основою якого був перегляд фільму «Микола Гордійчук. Своєрідний» (режисер Андрій Заєць).

Також під час табору було проведено кваліфікаційний вишкіл дійсного членства (КВДЧ). Під час КВДЧ учасники вдало ознайомились з цінностями, цілями, історією та особливостями НСОУ «ПЛАСТ».

Купання в річці, сон в наметах, таборова кухня, спільна робота в гуртках, нічні стійкування, теплі ватри, «таємні друзі», «алярми», «халепа», – пластовий чар зумів захопити серця учасників, спраглі в пошуках нових пригод . І навіть численні зливи не зуміли завадити вдалому проведенню табору. Під час «Порталу» учасники навіть змогли побачити місячне затемнення, що буває лишень раз на 100 років! З впевненістю можна сказати, що «Портал» запалив вогники пластової ідеї у тих, хто був тут вперше та роздмухав ще сильніше у всіх тих, хто долучався до нас раніше.

Ст.пл.прих. Наталія Бабак

Поділитися

Схожi новини