Окружний вишкільний табір "Гарт волі 2018" - Пласт
EN

Гартуймо ж наш юнацький дух.

Юнацьке гасло: воля й рух!

Ніщо нам лихо, ні пригоди!

2 липня 2018 р. з різних куточків Івано-Франківської області в с. Кліщівна Рогатинського району з’їхалися пластуни, щоб разом провести незабутні два тижні у окружному вишкільному таборі «Гарт Волі». Було юнацтво з Калуша, Саджавки, Печеніжина, Кут, Березівки, Іваниківки, Рогатина, Галича, Івано-Франківська.

Перший день був насичений уже звичними таборовими роботами: кухня, дрова, намети, в’язання, копання, звикання до нового місця…

Наступного дня, під час відкриття табору, настоятель села отець Марко Шпак благословив учасників і провід на добрий початок.

І почалося!!! Учасники вчилися та застосовували свої вміння і знання, ділилися ними з молодшими. Було проведено багато змагів. Організовано смугу перешкод, яку всі учасники успішно подолали. Свої знання пластуни мали можливість перевірити в інтелектуальних іграх « Найрозумніший» і «Що? Де? Коли?». Василь Байда посприяв у проведенні стрілецького змагу. Учасники показали свою спритність і влучність у пейнтболі. Під час мандрівок і «Лисячого бігу» діти застосовували свої знання з орієнтування і картографії. Гра «Провідник», теренівка, «шкарпетковий» бій, волейбол, регбі підсилювали командний дух кожного гуртка.

Було проведено багато гутірок- впоряд, самозарадність, піонірка, діловедення, ПМД, співи, мандрівництво…Особлива подяка Володимиру Крвавичу за тактичну медицину, Роману Яськіву за зброєзнавство і рукопашний бій.

Цікавим для учасників видався і Морський день. Таборовики його провели за звичаями Чорноморців.

Особливо запам’ятається «Гарт Волі» тим пластунам, які склали на таборі Пластову Присягу.

А ще ватри, вогники, дискусії і довірливі розмови, пісні під гітару і веселі ігри. На таборі кожен мав можливість не тільки проявити свої лідерські здібності, а й вчився працювати в команді. В складну хвилину було видно, як всі гуртувалися і допомагали один одному-порадою, підтримкою, молитвою…

Зі сльозами на очах 14 липня учасники роз’їхалися по домівках… Кожен повіз додому досвід, знання і добрий спогад про табір…

Щиро дякуємо за сприяння у проведенні табору Шиманському Степану, Грицаку Михайлу, Доронюку І.В., Яськіву Роману, Байді Василю, Насалику С.С., Рогатинській РДА, Кривеню Івану, Крвавичу Володимиру, Андрію Легедзі, Жирому Р.Я., о.Марку Шпаку, Третяку Володимиру, а ще п. Михайлу і п. Надії і їхнім друзям за смачні вареники.

Поділитися

Схожi новини