Опікунська рада Пласту - Пласт
EN

Опікунська рада Пласту

Опікунська рада Пласту – це колегіальний орган, який покликаний бути посередником між громадськістю, Церквою, владою, бізнесом і Пластом.

Діяльність ради поділено на два основні напрямки: Стратегія Пласту та взаємодія з владою.

У 2017 році відбулося три зустрічі Опікунської ради Пласту; на першій із них головою Ради обрано Владику Бориса Ґудзяка.

Борис Ґудзяк

Єпископ Української греко-католицької церкви, голова єпархії святого Володимира Великого, громадський діяч, провідний науковець у галузі церковної історії, президент Українського католицького університету. У 2015 р. став кавалером Ордену Почесного легіону Французької республіки. Пластун.

Віктор Кривенко

Народний депутат України. Керівник національних проектів «Технополіс», «Індустріальні парки України». Голова партії «Народний рух України». Член клубу КОЛО. Пластун

Євген Глібовицький

Експерт з довготермінових стратегій. Займається дослідженнями цінностей та є учасником Несторівської експертної групи (візія для України 2025), Унівської експертної групи (візія для Львова 2025), дніпропетровської групи DYB (стратегія 2030), ініціатором та експертом групи із розробки стратегії для Киргизстану, вихованець Пласту.

Олександра Бакланова

Партнер компанії pro.mova, бізнес-партнер у компанії Capital Strategy. Є експертом у сферах розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами. Екс-віце-президент AIESEC в Україні. Працювала над розробкою освітніх програм в галузі сталого розвитку в Європейській штаб-квартирі SONY в Німеччині, причетна до створення Києво-Могилянської бізнес-школи у 1999 році, є членом Унівської групи.

Ростислав Добош

Учасник та організатор перших відроджених пробігів Маківка-Янівський цвинтар (Львів) та безлічі інших пластових акцій, бізнесмен, пластун.

Михайло Винницький

Ph.D., Професор Центру сімейного бізнесу, викладач з менеджменту управління бізнесом, пластун.

Мирон Спольський

Громадський діяч та підприємець. Засновник мережі ресторанів «Піца — Везувіо», пластун.

Ярослав Маркевич

Український політик, бізнесмен, народний депутат 8-го скликання, член парламентської фракції Об’єднання «Самопоміч», член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, заступник голови Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ГУАМ, член міжфракційного депутатського об’єднання «ЄвроОптимісти». Пластун.

Ярема Бачинський

Директор Американських Рад з міжнародної освіти, пластун.

Ярина Ключковська

Strategic Communication and Reputation Management, одна з засновниць Українського кризового медіа-центру, викладач у LvBS, вихованка Пласту

Олекса Медик

Капелан Пласту від УГКЦ, пластун.

Олена Кривенко

Директор Благодійного Фонду “КОЛО”, меценат, пластунка.

Роман Ващук

Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні, пластун