Пластове юнацтво шукали в собі СуперГероя - Пласт
EN

У кожному з нас живе супергерой! В когось він перебуває в глибокому сні, а в когось навпаки – не може ні на мить заплющити очі і знайти спокій.

27-29 жовтня 2018р. Божого в мальовничому гірському селі Гута Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл., у теплій та затишній резиденції “Синьогора” курінь УСП число 52 «Блискавки» Національної скаутської організації Пласт станиці Івано-Франківськ провів Мотиваційний тренінг для УПЮ «Стань для себе супергероєм!».  Учасниками заходу стали 5 хлопців та 5 дівчат, що прибули з Івано-Франківська, Надвірної, Галича, Калуша та Рівного.

Провід заходу та інструктори спробували допомогти підліткам познайомитись та дослідити супергероя, що заховався в них усередині.

Перший день тренінгу розпочався із вправ та ігор, що згуртували учасників та перетворили їх у справжню команду. В цьому, напевно, і був секрет такої активної, веселої та невимушеної атмосфери.

За три дні тренінгу учасники виявили свої сильні сторони та побачили в якій сфері їх можна застосувати в майбутньому, навчилися класти для себе конкретні цілі та знаходити шляхи їх вирішення. Інструктори намагалися дати відповіді на усі «заборонені» питання, що хвилювали підлітків та ознайомили з правилами сексуальних стосунків. Учасники надихнулись історіями про мандри та почули, як зробити так, щоб подорожі приносили одне задоволення та почули як і для чого потрібно позбутися всього зайвого в житті.

Ранкова йога, ігри, імпрезки та мандрівка зробили так, що учасники не втомились від процесу навчання.

Впевнені, що подана інформація знадобиться підліткам у житті!

Поділитися

Схожi новини