Квартальний звіт (IІ, 2021) - Пласт
EN

Пласт працює для того, щоб кожна дитина мала успішне майбутнє у своїй країні. Разом ми формуємо середовище, у якому дитина вчиться лідерству, відповідальності та роботі в команді. Це допоможе їй зростати. Пластуни роблять все від нас залежне, аби з ними зростала і Україна.

Завдяки вам у 2021 році Пласт стане доступним для нових дітей

У квітні-червні завдяки вам:

50

дітей приєдналося до Пласту

80

виховників навчено для щотижневої роботи з дітьми

347

волонтерів ознайомлюються із варіантами роботи з дітьми

ДЯКУЄМО, ЩО попри все ВИ ЗАЛИШАЄТЕСЯ З НАМИ!

Зокрема у ІІ кварталі 2021 року завдяки вашій підтримці:

Діти

Ще 50 дітей стали пластунами. І відразу ж разом із 8000 інших пластових дітей заринулися в свої перші пластові пригоди на таборах, мандрівках, змаганнях та ін. Хтось пережив свій перший досвід натертих мозолів в мандрівці, а хтось вперше не спав вночі, бо мусив оберігати терен табору. Та всі ці діти дорослішаючи, стають самостійними, впевненими в собі. Вони розвиваються, спілкуються рідною мовою, щоб вирости і знати чого хочуть для себе та розвитку нашої України. 

Продовжується розвиватися Одеса. Ще один рій (10 дітей) розпочали свою пластову велику гру цієї весни. А влітку  вже  встигли відвідати два своїх перших пластових табори.

Виховники

80 виховників пройшли навчання по роботі з дітьми. Для цього провели 3 вишколи – це 4-денні навчання, де волонтери проходять навчання в атмосфері дитячої гри, мотивації та турботи. Бо саме так виховники працюватимуть з дітьми. Саме на вишколах дорослі в Пласті навчаються тому, що надихає дітей до творчості, роботи в команді, довіри один одному та самостійності. Очікуємо, що завдяки навченим виховникам до кінця цього року ще понад 200 дітей зможуть приєднатись до Пласту. Адже за рік прагнемо навчити виховників, щоб 1000 дітей могли приєднатися до розвитку в Пласті. Дякуємо кожному, хто фінансово підтримує навчання виховників! 

Волонтери

347 волонтерів приєдналося до Пласту за цей період. 151 з них пройшли 8 ознайомчих вишколів та познайомилися з пластовою ідеєю,  історією, культурою організації та традиціями. Тут вони дізналися як можуть допомагати розвитку України: хтось з дітьми вирішив займатися і попереду в них виховницькі вишколи, а хтось долучиться до організації пластових подій та заходів, що є невід’ємною частиною розвитку в Пласті як дітей, так і дорослих. 

Осередки

В 3-х нових містах (Волноваха, Вишневе, Смизьке ОТГ) вже створено пластові осередки. Тобто в цих містах Пласт починає розвиватися. Вже є бажаючі стати виховниками, але попереду в них багато навчання, набирання досвіду, бюрократії для реєстрації осередку. Та вже за кілька років очікуємо, що це будуть осередки з дітьми, заходами та таборами. Бажаємо успіхів і дякуємо всім, хто підтримує фінансово створення Пласту в нових містах. 

70 управлінців із 45 наявних пластових осередків завершили ІІ Школу Організаційного розвитку. Це навчання із 5 модулів: управління командою, фінанси, фандрейзинг, комунікації та залучення волонтерів. Здобуті знання допоможуть управлінцям ефективніше організувати роботи пластового осередку. Адже їхнє основне завдання: створити безпечне та комфортне середовища для розвитку дітей (забезпечення приміщеннями дітей та виховників, організація місцевих заходів, таборів, залучення партнерів та ін.). Дякуємо Вам, друзі, що дбаєте про умови роботи з дітьми!

Щиро вдячні Вам, дорогі благодійники, за постійну підтримку Пласту.  

Діти та дорослі, що приєднуються до Пласту розвиваються, змінюються, а з ними змінюється і Україна!

Намалювала для Вас новачка Яся з Києва (6 р.), що отримала змогу приєднатися до Пласту та отримати новий досвід завдяки підтримці благодійників у 2020 році.

 

Дякуємо, що разом ми маємо змогу розвивати Україну. Дякуємо, що Ви поруч. З повагою та пластовим вітанням СКОБ!

Фінансовий звіт