Рішення про перенесення XVI Крайового Пластового З'їзду - Пласт
EN

З метою запобігання поширенню COVID-19, враховуючи динаміку погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, зокрема запровадження в окремих регіонах червоного рівню епідемічної небезпеки поширення COVID-19, Крайова Пластова Рада вирішила:

  • Відкласти час проведення засідання XVI Крайового Пластового З’їзду з 20-21 листопада 2021 року.
  • Встановити такий час проведення засідання XVI КПЗ: перша субота та неділя, що настануть після спливу 21 календарного дня від дати запровадження на території не менше ніж 80% областей (19 областей) України та Києва жовтого та/або зеленого рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
  • Усі інші положення, що стосуються підготовки XVI КПЗ (склад та робота підготовчих комісії, зголошення делегатів тощо) продовжують діяти  без змін.
  • Булавні та булави, які були обрані на уладових з’їздах вступають на посади після затвердження XVI КПЗ рішень уладових з’їздів, відповідно проводи Булав обрані у 2018 році виконують свої обов’язки до проведення XVI КПЗ.
  • Зобов’язати Голову КПС здійснювати контроль змін запровадження рівню епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та у разі досягнення указаних у п. 2 цього рішення показників негайно інформувати делегатів XVI КПЗ про це та про час та місце проведення засідань XVI КПЗ.

Поділитися

Схожi новини