Семінар про Пласт для дорослих “КВДЧ” для Тернопільської округи відбудеться 21-22 жовтня - Пласт
EN

Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства – це вишкіл прихильників організації, які хочуть підкорити одну з сходинок у здобутті дійсного членства, а також учасників з громади, які ще не подали заяви до Пласту, але бажають ознайомитись з організацією для подальшої праці та самовиховання в ній.

Програма вишколу розрахована як на волонтерів з громади, так і на пластунів з Тернопільської області.

Якщо Тобі цікаво дізнатися детальнішу інформацію про Пласт та скаутський рух, дізнатись про можливості власного саморозвитку, подорожі, проекти, дізнатись як можна водночас бути корисним та займатись улюбленою справою  – зголошуйся на дводенний вишкіл Національної скаутської організації України, який відбудеться 21-22 жовтня у м. Тернополі.

На цьому вишколі ти ознайомишся з особливостями пластового (скаутського) руху, з його методикою самовиховання та структурою; дізнаєшся як працювати з молоддю; почуєш корисну інформацію про різні соціальні,спортивні, мистецькі та інші проекти, та як їх організувати.

На Тебе чекають незабутні вихідні в пластовому товаристві, багато корисної інформації, що знадобиться тобі в подальшому житті!

Зголоситись на семінар КВДЧ можна заповнивши форму

Зголошення прймаються до 12 жовтня! Виряд (що з собою мати) буде надісланий безпосередньо зголошеним. Вкладка (безповоротний організаційний внесок), що покриває витратні матеріали на вишкіл, становить 95 грн. Для всіх учасників буде організовано харчування, приїжджі з інших міст забезпечуються ночівлею.

Якщо є питання, звертайтеся за телефоном: 0672713302 – пл.сен. Микола Бігус, ОЗО, комендант вишколу.

Поділитися

Схожi новини