Семінар про Пласт для дорослих “КВДЧ” в Тернопільській окрузі відбудеться 22-23 вересня - Пласт
EN

Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства – це вишкіл прихильників організації, які хочуть підкорити одну зі сходинок у здобутті дійсного членства, а також учасників з громади, які ще не подали заяви до Пласту, але бажають ознайомитись з організацією для подальшої праці та самовиховання в ній.

Програма вишколу розрахована як на волонтерів з громади, так і на пластунів.

Якщо Тобі цікаво дізнатися детальнішу інформацію про Пласт та скаутський рух, дізнатись про можливості власного саморозвитку, подорожі, проекти, дізнатись як можна водночас бути корисним та займатись улюбленою справою – зголошуйся на дводенний вишкіл Національної скаутської організації України, який відбудеться 22-23 вересня у м. Тернополі.

На цьому вишколі ти ознайомишся з особливостями пластового (скаутського) руху, з його методикою самовиховання та структурою; дізнаєшся як працювати з молоддю; почуєш корисну інформацію про різні соціальні, спортивні, мистецькі та інші проекти, та як їх організувати.

На Тебе чекають незабутні вихідні в пластовому товаристві, багато корисної інформації, що знадобиться тобі в подальшому житті!

Зголоситись на семінар КВДЧ можна тут.

Зголошення приймаються до 11 вересня! Кількість учасників обмежена. Виряд (що з собою мати) буде надісланий безпосередньо зголошеним. Вкладка (безповоротний організаційний внесок), що покриває витратні матеріали на вишкіл, становить 110 грн. Для всіх учасників буде організовано харчування (обід, вечеря, сніданок, кава-брейк), роздаткові матеріали, приїжджі з інших міст забезпечуються ночівлею.

Якщо є питання, звертайтеся за телефоном: 0673513541 або пишіть на електронну пошту [email protected] – пл.сен. Оксана Шамрик, комендант вишколу.

Поділитися

Схожi новини