Скаути Йорданії запрошують пластунів взяти участь у медіаконференції в Аммані 16-20 серпня 2017 року - Пласт
EN

У всьому світі мільярди людей кожен день використовують соціальні мережі, і це число тільки зростає. Насправді, згідно з оцінками, до 2018 року в соціальних мережах буде 2,44 мільярда користувачів, а в 2010 році – 970,000. Нові медіа стали значним інструментом, який торкається молоді у всьому світі, і соціальні медіа, здається, створили можливості для взаємодії між людьми, інтерактивності.

Розвиток нових форм комунікаційних технологій, таких як блоги, обмін миттєвими повідомленнями та інтернет-чатами, призвело до якісної зміни комунікативного потенціалу, окрім через електронну пошту або веб-сайти.

Цей розвиток поставив молодь перед  новими викликами, такі як відкритість та конфлікти, що виникають з різних культурах, релігіях, освіті тощо. Тому семінар буде висвітлювати роль культурної співпраці як засобу вирішення конфліктів у європейському та середземноморському контексті.

Організація“Youth Without Borders” та Комісія “We Are Jordan” відкривають реєстрацію та участь у багатонаціональній конференції, присвяченій “Social Media Challenge; Youth vs Culture” на Близькому Сході.

Ця подія відбудеться в Аммані – Йорданія, з 16-го по 20-те серпня 2017 року

Вартість: 250 євро (покриває все  крім авіаквитків)

Вкладка охоплює  житло, харчування, транспорт, подорожі на всі чудові та дивовижні місця, такі як Мертве море, Петра, Ваді-Рам і гора Небо.

Конференція триватиме 4 дні і буде зосереджена на аналізі ролі культурного співробітництва у вирішенні завдань соціальних медіа, включаючи лекції та групові сесії.

Подія Facebook

Для отримання додаткової інформації звертайтеся – міжнародний секретар ст. пл. вірл. Ольга Слободян, ЧХ – [email protected]

Поділитися

Схожi новини