На Рівненщини відбудуться другі змагання з пішого мандрівництва «Весняний рейд 2017» - Пласт
EN

З приходом весняного сонечка вся природа прокидається: дерева, рослинки, тваринки та пташки починають жити новим, активним, справжнім весняним життям.

Коли трави почали буйно зеленіти, навколо нас усе горить яскравим цвітом і чути прекрасні переспіви з усіх боків – отже, пора вибігати зі своїх чудернацьких нірок та пакувати наплічники, аби насолодитися неймовірним та різноманітним багатством рідної, Української землі!

І для цього у вас є чудова нагода ‒ помандрувати чарівними місцями Рівненщини на других Всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва “Весняний рейд” імені Євгена Подолянчука, що відбудуться 29-30 квітня.

Із радістю запрошуємо вас поїхати на неймовірні Рівненські землі помандрувати новими дорогами, побачити нові цікавезні місця разом із вашими друзями та подругами. Рівненщина багата своїми пейзажами та пам’ятками. І вони затамовують подих. Якщо ви з тих, хто любить мандрувати, відкривати для себе нові куточки України та хочете просто відпочити від напруженого міста, ‒ збирайте команду та перемагайте у своїй віковій категорії!

З усіма запитаннями звертайтесь до організаторів:

Організатор: Київський пласт

ЗГОЛОСИТИСЬ

Поділитися

Схожi новини