Табір для дітей учасників АТО відбудеться 26 січня - 1 лютого в с. Славське - Пласт
EN

Вже всьоме 14 курінь УСП Спартанки організовує табір для дітей, батьки яких воювали у зоні АТО. Цьогорічний зимовий табір відбуватиметься з 26 січня по 1 лютого у селі Славське Львівської області та орієнтований на учасників віком 11-13 років. Участь у ньому зможуть взяти 40 хлопців та дівчат з усієї України.

Програма таборів включає у себе елементи пластової програми, яка складається з активних спортивних, мистецьких, театралізованих та інших занять, підлаштованих під легенду табору. Протягом семи днів, діти подорожуватимуть чарівним потягом – «Полярним експресом»,  і щодня зупинятимуться на чудернацьких станціях, де на них чекатимуть захопливі пригоди та випробування.

В підсумку, діти отримають багато незабутніх вражень, переживатимуть безліч чудових моментів, набудуть нових друзів та чимало гарних подарунків.

Проект відбувається за підтримки благодійної організації Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе, яка уможливила абсолютно БЕЗКОШТОВНУ участь дітей в таборі.

Для участі достатньо заповнити електронне зголошення

У разі виникнення запитань звертайтесь до координатора проекту 0978945547 – SofiyaDanylykha або до відповідальної за учасників 0990942499 – Anna Lotovska

Поділитися

Схожi новини