ПЛАСТОВІ ТАБОРИ ДЛЯ ВОЛОНТЕРІВ

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ЦІ ТАБОРИ ДЛЯ ТЕБЕ, ЯКЩО

Будь-яка професія та вік 17+: у нас знайдеться місце для кожного.

Чекаєш занурення в море/ліс/гори від буденного життя?
Хочеш мандрів та залишитись сам на сам
з природою/собою/однодумцями?

Запрошуємо провести 2 літні тижні
на пластовому таборі у
затишній, романтичній атмосфері.

Більше

СОЛОВЕЙКО

«СОЛОВЕЙКО» – крайовий вишкільний табір спрямований на підготовку інструкторів практичного пластування, провідників заходів та керівників проектів різного спрямування. В рамках табору відбувається тривекторна підготовка: історично-ідеологічна військово-спортивна провідницька Учасниками табору окрім старшопластунів можуть бути також сеньйори та юнацтво (від 16 років зі ступенем розвідувача і вище).

 • 27.07 – 10.08.2019
 • смт. Лугини Житомирська обл.
Більше
Більше

РЕВОР

Ревор - крайовий мандрівний велосипедний табір. Пласт і мандри - це нероздільні речі. Хтось ходить в гори, сплавляється бурхливими річками, хтось лазить скелями, а хтось крутить педалі. Вже більше, ніж десяток років поспіль, влітку ми сідаємо на ровери і їдемо назустріч новим пригодам. Цьогоріч мандруємо по Рівненській та Житомирській областях. Не придумуй велосипед - витягай його з комори і їдь на РЕВОР!

 • 10-20 серпня 2019
 • Рівненська та Житомирська області
 • 2000 грн. (+300 грн – вкладка на Джемборі, якщо ти хочеш поїхати туди разом їз нами)
Більше
Більше

ЖИТТЯ В ПЛАСТІ (Міжкрайовий вишкільний табір)

Міжкрайовий вишкільний табір "Життя в Пласті". Бачив таборові фото пластунів, спостерігав за проведенням акцій людьми в одностроях в центрі міста, і хочеш дізнатись та зіграти у Велику пластову гру?Тоді зголошуйся і отримай новий заряд емоцій,мотивації та багато цікавого про пластунське життя.

 • 10 – 18 серпня 2019 р.Б.
 • Івано-Франківська область
 • 900 грн
Більше
Більше

ВИСОТА (Вишкільний сеніорський табір)

Вишкільний сеніорський (учасники табору волонтери 35+ років) табір "ВиСоТа". Все в наших руках і бажанні! На Вишкільному Таборі буде поданий мінімум практичних навичок, які обіймають в собі три юнацькі етапи пластування. Таким чином сеніор-прихильник (35+років) та всі інші сеніори матимуть змогу відчути атмосферу таборування, яку започаткував сл.п. скавтмайстер Іван Чмола на Соколі.

 • 3 серпня – 10  серпня 2019 р.Б.
 • смт. Лугини, Лугинський р-н Житомирської обл.
Більше
Більше

ВИРІЙ

Міжнародний науково-пошуковий та освітній табір-експедиція, основним завданням якого є поширення знань про історію, географію та культуру українських етнічних земель поза межами сучасних кордонів України.

 • 10-18 серпня 2019 р.Б.
 • Лемківщина, Бойківщина та Надсяння (сучасна Польща)
 • 2500 грн. (для працюючих)
 • 2000 грн. (для студентів)
Більше
Більше

ЗАГРАВА

Крайовий мандрівний історично-пошуковий табір "Заграва. Шляхами УПА". Це історико-пошуковий 10-ти денний мандрівний табір, який складається з двох напрямків, вело і піший. Тебе чекають потаємні шляхи підпільників УПА, історії від свідків тих буремних подій, відродження забутих місць поховань борців за вільну Україну, старовинні княжі міста (Корець, Острог, Дермань) і дуже багато чого ще.

 • 20 липня – 29 липня 2019 року
 • Корець — Острог — Гурби
 • 850 грн.
Більше

ЩО ТЕБЕ ЧЕКАЄ?

Виклики

Вир емоцій

Українство

Романтика

Ватри

Всі свої

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

Євгенія Цельм
Я навіть не знаю, як свої емоції від Ревору вкласти у текст. Неймовірно емоційно, незабутній заряд енергії, це те, що точно буде згадуватись. Так багато побачили, стільки всього цікавого було, величезна кількість нової інформації. Дуже класна атмосфера, і люди.

Велосипедний табір “Ревор”, 2017 рік

Володимир Вакуленко-К
Знаєте, сказати, що ви всі чудові люди – це мало що сказати. За півтори тижні нашого перебування в таборі, за дружбу з усіма вами, спільну працю, житло, ватри та спільну їжу – не знайдеться моїх слів, щоб висловити наповну насичення емоцій. Зараз рідко знайдеш людей з якими не страшно в розвідку. А серед вас не страшно. Це все наскільки об’єднувало всіх нас різних поглядів, різних думок, але спільної ідеї. І наостанок. Для мене честь була познайомитися з усіма пластунами, хоча… Ви як велика дружня родина. І для мене честю було те, що комендант табору попрощалася зі мною сьогодні по-пластовому.

Черкас: Пластовий археологічний табір (2017р.)

Олександра Цибуля
Перше, що одразу приходить на думку, це сімейна атмосфера та прекрасні краєвиди. Тиждень був дуже насичений. Було круто, що ми не тільки крутили педалі, а ще Чайкою ходили, була екскурсія по дельті Дунаю. Я отримала величезний досвід. Можу тепер вільно їздити на велосипеді по Києву.

Велосипедний табір “Ревор”, 2017 рік

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

1. Чи потрібно бути членом вашої організації, щоб потрапити на табір?

 • Ні, участь у таборі може брати будь-хто з волонтерів, кому на час табору виповнилось повних 16 років.

2. Чи можна їхати на табір з дитиною?

 • Ні, на жаль, програма табору розрахована на дорослих людей.

3. Чи подужаю я мандрівку?

 • Усі наші мандрівки та виїзди розраховані на звичайних людей із середнім рівнем фізичної підготовки.

4. Як підібрати спорядження для табору?

 • Після зголошення до табору, від координатора ви отримаєте детальний список спорядження, який вам необхідний для табору. Якщо якась із позицій спорядження вам не зрозуміла, обов’язково уточніть питання у координатора. Якщо у вас немає спальника, каремата, рюкзака – все це можна взяти напрокат. Якщо у вас немає намету, зазвичай, ми «підселяємо» до учасників з наметами.

5. Чи буде медичний працівник на таборі?

 • Так, на кожному таборі присутній медичний працівник, який уразі необхідності зможе надати першу медичну допомогу. Окрім того, усі наші інструктори проходять підготовку з надання першої медичної допомоги.

Залишились питання? Пиши: volunteering@plast.org.ua