У Харкові відбувся PlasTalks з Артемом Жуковим - Пласт
EN

Цієї неділі у Харкові відбулася зустріч “PlasTalks: Артем Жуков. Як писати так, щоб це побачили мільйони”.

Артем Жуков — пластун, власник блогу про подорожі та натхнення Chili Pepper Production. У минулому веб-редактор газети “День” та інтернет-проекту Україна Incognita, співкоординатор офіційних акаунтів України та Адміністрації Президента України в соціальних мережах. Якось, влучний жарт його команди Ukraine / Україна в твіттері охопив півмільярда користувачів.

Артем розповідав жителям Харкова про власний досвід ведення соціальних мереж: від особистої сторінки до акаунту країни, говорили про те, як створювати контент, що привертає увагу та запам’ятовується та розкривали секрети історій, які дочитують до кінця.

А для тих, хто не був на PlasTalks, ми підготували “найсмачніші” тези зустрічі:

  • «Головне — це історія. Якісна картинка — це 50% успіху, але це, ні в якому разі, ще не перемога. Байдуже скільки ви вкладаєте в контент грошей, успішний контент — це глибока історія»

  • «Люди не завжди пам‘ятатимуть, що ти написав чи зробив, але завжди пам‘ятатимуть які почуття ти в них викликав»

  • «У всіх соц. мережах є свої особливості, але головне правило для них всіх — писати про складні речі простими словами, і з гумором»

  • «Писати тексти — розкіш. Сподіватися, що їх дочитають до кінця — самовпевненість».

PlasTalks — серія освітніх подій по всій Україні від Пласту. Надаючи можливість поспілкуватись з лідерами думок різних галузей, такі зустрічі надихають та приносять нові знання та досвід. Такі заходи відбуваються завдяки вашим пожертвам на Спільнокошті.

Поділитися

Схожi новини