У пташат Івано-Франківська відбувся табір «Як звірі до зими готувались» - Пласт
EN

27-29 жовтня 2017 р. Божого відбулися Осінні канікули «Як звірі до зими готувались» для пташат та їхніх батьків у с.Гута Богородчанського району Івано-Франківської обл.

Організаторами табору вже традиційно є 52-й курінь УСП та 30-й курінь УПС «Блискавки».

Мандрівка розпочалася у пластовій домівці, де кожна дитина при реєстрації отримала зображення якогось звіряти. У вечері відбувались  родинні посиденьки, на яких кожна сім’я, мала змогу розповісти та навіть продемонструвати , як вони готуються до зими. Програма заходу була настільки насичена,  що коли наступала пообідня тиша, всі зразу вмощувались у свої ліжечка і засинали. Пташата співали, майстрували, робили різні смаколики, слухали цікаві історії, долали смугу перешкод, провели цікаві досліди, ходили в мандрівку, грали настільні ігри, танцювали.

Провід та батьки пташат починали день з ранкової кави на веранді, поки діти ще бачили сни. Вони мали можливість поспілкуватися, обмінятися думками щодо методів виховання, отримати інформацію, погратися, спробували виготовити вітражні зображення святого Юрія.

Дякую всім, хто зробив ці осінні канікули такими яскравими, веселими, неперевершеними, а це – Оксана Смірнова, Галя Шовкопляс, Олег Нагорний, Наталя Шуляр, Оля Келавець, Оксана Румак, Оксанка Яцківська, Жанна Хомончак.

Поділитися

Схожi новини