В Івано-Франківську відбувся вишкіл для новаків «Лікарня для ведмежат» - Пласт
EN

19 лютого 2017 р. Божого пластова домівка після мінно-вибухової справи перетворилася на справжнісіньку лікарню. На щастя, пацієнтами були не новаки, які постраждали від розтяжки, начиненою кукурудзою, а ведмедики. Студенти – медики організували для новачок гнізда число 56 “Рута-м’ята” акцію “Лікарня для ведмежат”. Метою даного проекту є полегшення спілкування дітей з лікарями, подолання страху перед «білими халатами».

Діти виконували роль молодих батьків, приходили в реєстратуру, щоб зареєструватись та одержати карточку-направлення для відвідування лікарів. Роль хворих пацієнтів виконували ведмедики, а студенти-медики, сприяючи налагодженню контакту в спілкуванні, допомагали визначити недугу пацієнта та подолати її. В лікарні функціонувало багато відділень, і діти мали змогу побувати у лікарів: лор, окуліст, стоматолог, травматолог, рентгенолог, хірург, відвідати лабораторію.

Після повного медогляду пластуни отримали сертифікат про те, що кожен з них пройшов лікарню для ведмежат, і більше не боїться лікарів.

Поділитися

Схожi новини