Благодійна Ватра Пласту 2021 - Пласт
EN

Наша ціль –

600 дітей зможуть долучитись до Пласту та розвиватись в українському середовищі.

Щоб зробити це можливим, ми збираємо кошти на залучення та навчання 100 виховників, які працюватимуть з дітьми за пластовим методом.

Які навички розвиває Пласт?

Самовиховання

В Пласті ми живемо за правилом, що кожен може помилятися. Зростаючи в такому середовищі дитина вчиться приймати власні помилки як досвід. Нерідко, зготувавши суп на 40 друзів в таборі і забувши додати в нього картоплю, дитина креативить, готує більше канапок чи вигадує інший вихід, щоб не підвести друзів. Так вона росте над собою і здобуває свій власний життєвий досвід.

Лідерство

Розвиток кожної дитини в Пласті проходить в колі інших дітей – гуртку. За роки діти разом проходять багато випробувань. Уявіть, ви з гуртком на таборі та 10 днів поспіль ідуть дощі. Щоб впоратись, діти по черзі стають лідерами одне для одного – підтримують та закликають до спокою, організовують ігри чи змагання. Саме такі випадки найбільше гартують дитину і формують відчуття відповідальності не лише за себе, а і за тих, хто поруч.

Робота в команді

Збираючись у мандрівку, часто діти беруть з собою більше речей, ніж можуть донести – попри всі роз’яснення виховника. Опинившись у такій ситуації, розумієш наскільки ти щасливий, що маєш свій гурток. Бо друзі в гуртку переберуть частину речей і допоможуть, коли ти на межі своїх можливостей. Так формується відчуття довіри і того, що разом всі випробування під силу.

Творчість

В Пласті ми маємо традицію завершувати день у колі біля ватри. Горить вогонь, діти та дорослі співають. Мають часом важливі, часом веселі розмови. В такі моменти народжуються нові пісні, ігри, розповіді та думки, авторами яких стають самі діти.

Життєрадісність

У кожної дитини траплялося, що збираючись на табір, вона забувала якусь важливу річ (ліхтарик, до прикладу). Коли всі мають щось важливе, а ти один ні – легко засумувати. Тоді виховник вчить дитину не падати духом, а, натомість, попросити про допомогу друзів. У такі моменти дитина розуміє, що виклики можуть бути цікавими!

Турбота про здоров'я

У Пласті дитина вчиться турбуватись про себе та своє самопочуття у спосіб, що найбільше до вподоби: рухливі ігри, змагання, руханки, мандрівки, сплави на каяках, їзда на велосипедах, скелелазіння, їзда на конях та багато іншого. Все це – у колі друзів, що підтримують та мотивують до більшого. А дорослі – це ті, хто власним прикладом показують, що дбати про себе потрібно і що це можна робити весело і різноманітно.

Служіння

Найбільше ця навичка проявляється під час завершального етапу пластової програми розвитку дітей. Підлітки мають застосувати усі здобуті знання і вміння, щоб реалізувати своїх 9 перших суспільно-корисних проєктів для громади (прибирання парків, висаджування дерев, допомога в проведенні благодійних заходів та інше). Щороку відбувається понад 1000 проєктів, через які діти вчаться допомагати іншим.

Благодійна Ватра Пласту 2021

23 травня з 17:00 по 22:00 Perfect Place – Київ, Венеціанський острів, Золотий пляж

Ми дбаємо про безпеку, тому не випадково обрали саме цей час та місце

  • Травень — місяць, коли сонечко вже гріє, але ще не втомлює спекою
  • Perfect Place — шатро на березі Дніпра з достатньою площею, щоб гості могли комфортно себе почувати та зберігати дистанцію.

Програма Ватри:

промова від Валерія Пекаря про роль молоді в становленні успішної країни

слово Голови Пласту Станіслава Андрійчука

промови від випускників Пласту

музичний супровід вечора українськими виконавцями

тихий та відкритий аукціони, благодійна лотерея

Ватра в колі друзів!

Вартість участі –
1 особа - 4000 грн
2 особи - 7000 грн

Ми зберемось у колі друзів Пласту, щоб дати можливість 600 дітям розвиватись в українському середовищі. Приєднуйтесь!

Інвестуйте у ціннісне та всебічно розвинене нове покоління. Саме воно визначатиме наше майбутнє.

Почесний комітет

Олеся Жулинська

консультант зі стратегічних комунікацій, викладач, юрист та психолог. Екс-директор зі зв’язків з громадськістю «Кока-Кола Україна & Молдова»

Микола Княжицький

народний депутат України, автор закону про Мову, член комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

Родина Кривенків

Віктор - український громадський і політичний діяч. Керівник національних проектів «Технополіс», «Індустріальні парки України». Олена - голова правління БО "Благодійний фонд "КОЛО"

Ярослав Юрчишин

український громадський і політичний діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією

Ростислав Добош

депутат Львівської облради

Іван Крулько

український політичний та громадський діяч, перший заступник голови комітету з питань бюджету у Верховній Раді України

До зустрічі на Благодійній Ватрі Пласту 2021