Верховна Рада України ухвалила Закон “Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху” - Пласт
EN
Сьогодні Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху”. Держава, за яку загинули сотні пластунів і пластунок, нарешті визнала Пласт та його історичний внесок у громадянську освіту молоді, здобуття та становлення незалежності України.

Однак наголошуємо: у наступному році Пласт не матиме окремого рядка в державному бюджеті, бо ухвалений закон прямого фінансування не передбачає. Саме тому ми продовжуємо кампанію зі збору 10,5 мільйонів гривень, необхідних для розвитку організації у 2020 році, на нашому сайті https://donate.plast.org.ua/. Закликаємо всіх небайдужих підтримати діяльність Пласту.

Незважаючи на те, що Пласт є найбільшою молодіжною організацією України, по всій країні ми фіксуємо черги дітей, які прагнуть приєднатись до пластового руху. Аби Пласт став доступним для кожної дитини, нам потрібно підготувати тисячі нових волонтерів-виховників, розвинути адміністративний апарат та забезпечити методичну підтримку виховної праці, знайти і обладнати сотні приміщень для занять та десятки вишкільних центрів в усіх областях України.

Дякуємо ініціаторам законопроєкту та парламентарям восьмого й дев’ятого скликань за визнання важливої ролі Пласту у становленні української держави. Очікуємо, що Президент України підпише Закон, текст якого враховує його пропозиції.

Крайова Пластова Рада, 17 грудня 2019

Поділитися

Схожi новини