Відбулася «Магія Нічних Карпат. Квітуча весна-2019» - Пласт
EN

«Магія Нічних Карпат» – звичка, яка стала традицією – світанок на одній з вершин Карпат. Уже вкотре 3 курінь УСП/УПС Лісові Чорти «Кодло Хом’як» збирає більше, ніж 30 пластунів з різних куточків України і створює Магію.

Уже знайомий більшій частині учасників нічний потяг Івано-Франківська – Рахів і станція Кваси Закарпатської обл., з якої і починався маршрут. А далі дорога до полонини під горою Шешул, на якій 21 квітня 2019 р. Божого учасники заходу мали нагоду зустріти світанок.

«Якщо погода посміхається, значить ви справді робите щось важливе» – слова, які однозначно описують ці вихідні. Незважаючи на де-не-де присутній сніг, учасники справді мали нагоду насолодитися Квітучою Весною.

Не обійшлося і без ігор, а саме гри «Коди». Зараз просто не опишеш словами, на скільки сильно ця гра згуртувала хлопців і дівчат. Для когось вона точно стала улюбленою. Та найемоційніший момент чекав усіх на ватрі. Спочатку запальні пісні і жарти, а потім найособливіший момент акції, бо кожен мав нагоду стати частиною тієї Магії, яку творять Лісові Чорти. Це не передати словами, це треба відчути! Не відгукнутися на таку Магію Нічних Карпат просто неможливо! Нехай заворожить вона і вас.

Поділитися

Схожi новини