Відбувся тренінг для волонтерів - Кваліфікаційний Вишкіл Дійсного Членства - Пласт
EN

17-18 жовтня 2020 року відбувся семінар для волонтерів Пласту – Кваліфікаційний Вишкіл Дійсного Членства 179 “Назад в майбутнє” 2020 (КВДЧ 179). Вишкіл проводився в приміщенні Міського палацу культури імені Гната Хоткевича у Львові. До місця проведення вишколу прибули натхненні учасники з різних куточків Львівської області, які дуже прагнули зрозуміти, як ж це можливо пластувати, коли тобі більше 18-ти років і яку роль в організації кожен може собі обрати.

За допомогою машини часу, ми потрапили в неймовірні пригоди, які допомогли нам здобути чітке уявлення про структуру Пласту та ознайомитися з можливостями праці дорослої особи в організації. Кожен зумів віднайти ту частинку Пласту, яка припала йому до душі. Тож, сподіваємося, що скоро реєстр дійсного членства поповниться великою кількістю натхненних пластунів ?

Програма була насичена важливими гутірками, які чудові інструктори зуміли подати зрозуміло та цікаво. А щоб точно підтвердити, що кожен учасник добре засвоїв інформацію – усім прийшов опитник. І з цією частинкою вишколу кожен зумів пройти гідно та ще й з високими балами.

І на завершення, хочемо подякувати усім, хто долучився до вишколу: учасникам, інструкторам та проводу. Завдяки усім вам, нам вдалося провести все на найвищому рівні та з безпекою для кожного.

До нових зустрічей! ?

Провід заходу:

Комендант – ст. пл. вірл. Юля Катинська, КН

Заступниця коменданта – ст. пл. вірл. Люба Цоп, ЧХ

Бунчужна – ст. пл. вірл. Соломія Бонецька, КН

Писар – ст. пл. Марта Левицька, КН

Господарниця – ст. пл. Валерія Козак, КН

Поділитися

Схожi новини