Запрошуємо зголоситись до міжнародного обміну між Пластом та молодіжними ГО в Польщі - Пласт
EN

За підтримки міністерств молоді України та Польщі можна здійснити обмін між Пластом та молодіжними ГО в Польщі (не лише скаути). В проекті має бути щонайменше по 1 партнеру від кожної країни.

Республікою Польща оголошено конкурс, який триватиме до 31 березня 2017 року. Детальніше тут.

Інформацію щодо оголошення конкурсу українською стороною можна знайти тут, дедлайн 24 квітня.

Зверніть увагу, що дедлайни різні. Існує два варіанти подачі заявки на даний проект. В такому разі вам необхідно домовитись з польською організацією щоб вони подали проект, а Пласт виступив у ролі партнера. Якщо потрібно, КПС може допомогти з пошуком партнера (в такому випадку прохання до 28 березня надіслати свої пропозиції по проекту на [email protected] і ми тоді подбаємо щоб партнер подав заявку цього проекту). Якщо у вас вже є партнер в Польщі, то можна все робити напряму з ними і на вище згаданий мейл відправити лише бланк партнерської організації (такий файл, який має підписати КПС і підтвердити, що Пласт виступає партнером; протягом одного дня отримаєте підписаний і пропечатаний скан назад).

Так як терміни короткі для подачі в Польщі, то можна спробувати і в Україні податись. Для цього потрібно заповнену заявку і бюджет надіслати на [email protected] до 20.04.2017. Якщо ж потрібно допомогти з пошуком партнера, то ці документи слід надіслати до 10.04.2017, щоб КПС встигла знайти вам відповідного партнера. Видрукувані проекти та електронні версії КПС занесе/надішле в міністерство, доклавши необхідні установчі документи організації та перечитавши проекти (можливо буде просити щось змінити чи підкаже як краще оформити).

При роботі над заявкою зверніть увагу на те, що результати конкурсу будуть відомі 1 червня, отже проект має стартувати після 1 червня і тривати до 31 жовтня 2017 року. Детальніше про формати обміну та пріоритети програми у 2017 можна почитати за посиланням.

Якщо виникли запитання і ви не знайшли на них відповіді на сайті міністерства, будемо раді вам допомогти, звертайтесь – [email protected]

Поділитися

Схожi новини