Пластун-новак із Києва допоміг затримати ДРГ
EN

Пласт – це Велика Гра, в якій діти й молодь розвиваються і навчаються. Та успіх пластової програми полягає в тому, щоб здобуті знання, навички і цінності вони використовували і поза Пластом, у щоденному житті. Тож часом навіть найменші пластуни вміють здивувати своєю мужністю і користю, яку приносять суспільству.

Святослав Сапченко і Богдан Пероганич – новаки (пластуни 6–11 років) з київського гуртка “Побратими стрімкої скелі”. У жовтні хлопці отримали пластові відзначення всеукраїнського рівня за непересічні вчинки: Святослав допоміг затримати ДРГ, а Богдан створив волонтерську групу.

Помітив ДРГ біля річки Ірпінь

Від початку повномасштабного вторгнення Святослав активно допомагає ТРО Бобриця збирати кошти на захисне спорядження для наших захисників і захисниць. Більше того, хлопець проявив уважність і сміливість і допоміг затримати диверсійно-розвідувальну групу.

Сплавляючись річкою Ірпінь разом з друзями, Святослав помітив чужинців, які розвідували русло. Він повідомив про це місцевій ТРО, чим допоміг затримати ДРГ.

Святослав Сапченко (у кепці) отримує відзначення

Надіслав понад 2500 кілограмів батончиків

Богдан також навіть у своєму віці знайшов спосіб наближати перемогу. Разом з батьками новак створив волонтерську групу “Київські батончики”. Від початку повномасштабного вторгнення волонтери виготовили і надіслали на фронт близько 2500 кілограмів енергетичних батончиків.

Пласт діти нагорода
Богдан Пероганич (зліва) отримує відзначення

Уже понад півтора року по кілька разів на тиждень Богдан малює малюнки для захисників і захисниць, готує перекуси для волонтерів, збирає кошти на виготовлення батончиків, займається пакуванням і відправкою.

Святослав та Богдан отримали відзначення крайового (всеукраїнського) рівня, що віддзеркалює їхнє особливе втілення Новацького Закону. Пишаємося хлопцями!


Читайте також:

Поділитися

Схожi новини