Центральний Офіс Пласту - Пласт
EN

Центральний Офіс Пласту

Крайова Пластова Старшина (КПС)

Офіс складається з напрямів:

  • Залучення волонтерів і розвитку осередків
  • Комунікаційний
  • Фандрейзинговий
  • Організаційно – адміністративний

Керівник офісу, голова Крайової Пластової Старшини

Станіслав Андрійчук

Маленькими кроками робимо велику справу. Саме сьогодні ми усі, від активного виховника, інструктора, станичного, окружного та крайового проводу робимо ті маленькі кроки, які завтра принесуть велику користь Пласту, які в свою чергу допоможуть Україні впевнено йти до її сталого розвитку. Щасливий бути частиною цього процесу!

Напрям залучення волонтерів і розвитку осередків

Ксенія Дремлюженко

Керівниця напрямку

Хочу допомогти Пласту розширити його географічні кордони.

Людмила Забудько

Менеджерка залучення і адаптації волонтерів

Я працюю в Центральному офісі Пласту, тому що мені не байдуже, що буде завтра. Мені не байдуже, як зростатиме і у якому напрямку рухатиметься наша організація. Я вірю, що малими, але впевненими кроками ми дійдемо до 1000000 членів, щоб через декілька років можна було зустріти пластуна у кожному містечку і вже по-рідному привітатись: «СКОБ!».

Тетяна Асадова

Менеджерка розвитку осередків Південь

Я мрію, щоб потужні, дієві, активні осередки Пласту були в усіх містах України. Працюючи в центральному офісі Пласту, я можу втілити свою мрію в життя. Люблю, коли мрії стають реальністю.

Комунікаційний напрям

Дарина Попова

в.о. Керівниці напрямку

Спільнота, яку творить Пласт, об’єднує сотні та тисячі неймовірних людей — талановитих, сміливих, відданих Україні. Я хочу, щоб вона розширювалась та була доступна всім, кого запалюють ті ж ідеї.

Катерина Баршацька

SMM/Content менеджерка

Цінності Пласту дуже тісно переплітаються з моїми особистими життєвими цінностями. Тож, для мене - це можливість принести користь моїй державі. Мрію бачити Україну самостійною, сильною та конкурентоспроможною. Для досягнення цієї мети маємо працювати вже, маленькими кроками та у різних сферах йти до мети. Бо коли, як не зараз? І хто, як не ми?

Олександр Шевчук

Менеджер Youtube

Робота у Центральному офісі – це мій внесок у розвиток організації, а відтак і України. Це безперервний саморозвиток, адже якщо ми хочемо досягнення спільної мети, ми мусимо бути відповідальними, кваліфікованими та горіти тим, чим займаємося. Саме тут я маю цю змогу через реалізацію власних напрацювань та здобуваючи новий і корисний досвід. Працюючи в команді вмотивованих колег, маючи спільні цінності, зміни, які відбуваються внаслідок нашої спільної роботи – це все запалює та надихає на нові звершення.

Фандрейзинговий напрям

Ірина Степанець

Адміністраторка Спільнокошту

Праця в Центральному офісі Пласту для мене – це можливість поєднувати роботу і задоволення, коли все робиться з любові в першу чергу, а не з необхідності “щось” робити. Тішусь нашій команді, пластуни – це справді “унікальні” особистості)))

Валентина Крутова

Менеджерка напрямку роботи з партнерами

Я щаслива займатися тим, що мене надихає, у команді, що вміє мріяти та втілювати мрії в життя! Ми не можемо знати, що чекає на нас завтра, та "кращий шлях передбачити майбутнє - це створити його". Вірю, що Пласт здатен творити краще майбутнє, виховувати щасливих людей та будувати успішну країну!

Артем Щербаківський

Менеджер по роботі з меценатами

Організаційно - адміністративний напрям

Наталія Шерекіна

Заступниця керівника Пласту

Ну то до щастя Вітчизну мою веду! 🙂 Тому хто якщо не я і коли, якщо не зараз? Як вихованка Пласту зі сходу, відчуваю гостру потребу та внутрішні сили в розвитку на тих теренах, де ми не представлені. Це дасть змогу більшій кількості людей реалізувати свій потенціал на повну, а відтак і потенціал України.

В’ячеслав Фєтісов

Незалежний зовнішній експерт із міжнародної співпраці

Намагаємося створити в нашій організації середовище для якісного всебічного виховання та самовиховання якомога більшої кількості молоді, яка зможе побудувати країну, якою можна було б пишатися. Дуже приємно бути причетним до цього!

Ярослав Храпський

Консультант з відкриття пластового центру

Працючи в центральному офісі Пласту, я ставлю перед собою головне завдання – зробити Українську молодь конкурентноздатними у глобальному світі. Пласт – є чудовою можливістю для молодої людини отримати необхідні навички та знання для досягнення цієї цілі.

Уляна Заболотна

Фінансовий аналітик

Вікторія Середа

Бухгалтер

Тетяна Кузьмінчук

Менеджерка з державного фінансування

Я хочу бачити Пласт найчисельнішою молодіжною організацією!