Центральний Офіс Пласту - Пласт
EN

Центральний Офіс Пласту

Крайова Пластова Старшина (КПС)

Офіс складається з напрямів:

  • Залучення волонтерів і розвитку осередків
  • Комунікаційний
  • Фандрейзинговий
  • Організаційно – адміністративний

Керівник офісу, голова Крайової Пластової Старшини

Станіслав Андрійчук

Маленькими кроками робимо велику справу. Саме сьогодні ми усі, від активного виховника, інструктора, станичного, окружного та крайового проводу робимо ті маленькі кроки, які завтра принесуть велику користь Пласту, які в свою чергу допоможуть Україні впевнено йти до її сталого розвитку. Щасливий бути частиною цього процесу!

Напрям залучення волонтерів і розвитку осередків

Наталія Шерекіна

Керівниця напрямку

Ну то до щастя Вітчизну мою веду! 🙂 Тому хто якщо не я і коли, якщо не зараз? Як вихованка Пласту зі сходу, відчуваю гостру потребу та внутрішні сили в розвитку на тих теренах, де ми не представлені. Це дасть змогу більшій кількості людей реалізувати свій потенціал на повну, а відтак і потенціал України.

Людмила Забудько

Менеджерка залучення і адаптації волонтерів

Я працюю в Центральному офісі Пласту, тому що мені не байдуже, що буде завтра. Мені не байдуже, як зростатиме і у якому напрямку рухатиметься наша організація. Я вірю, що малими, але впевненими кроками ми дійдемо до 1000000 членів, щоб через декілька років можна було зустріти пластуна у кожному містечку і вже по-рідному привітатись: «СКОБ!».

Ксенія Дремлюженко

Менеджерка розвитку осередків Північ

Хочу допомогти Пласту розширити його географічні кордони.

Тетяна Асадова

Менеджерка розвитку осередків Південь

Я мрію, щоб потужні, дієві, активні осередки Пласту були в усіх містах України. Працюючи в центральному офісі Пласту, я можу втілити свою мрію в життя. Люблю, коли мрії стають реальністю.

Владислав Мальков

Референт виховних частин (у координації з КБ УПЮ)

Роблячи щось для інших, ми завжди вчимось самі. Особисто я хочу допомогти в поширенню пластового духу на ті терени, де його ще не було, задля розвитку України.

Комунікаційний напрям

Тарас Степанюк

Керівник напрямку

Пласт — це середовище з правильними цінностями. Більше того, тут круто і цікаво. Нам залишається лише розширювати це середовище і використовувати для цього усі можливі канали комунікації

Надія Білецька

Прес-секретарка

Хочу бути в ціннісному середовищі й творити його навколо себе. Таку можливість і дає мені Пласт.

Дарина Попова

Менеджерка комунікацій

Спільнота, яку творить Пласт, об’єднує сотні та тисячі неймовірних людей — талановитих, сміливих, відданих Україні. Я хочу, щоб вона розширювалась та була доступна всім, кого запалюють ті ж ідеї.

Фандрейзинговий напрям

Ірина Степанець

Адміністраторка Спільнокошту

Праця в Центральному офісі Пласту для мене – це можливість поєднувати роботу і задоволення, коли все робиться з любові в першу чергу, а не з необхідності “щось” робити. Тішусь нашій команді, пластуни – це справді “унікальні” особистості)))

Тетяна Буць

Менеджерка з краудфандингу

Я виросла в Пласті, і тому добре знаю, який вплив моя робота має на життя дітей. Наскільки впевненішими та сміливішими вони стають після кожного дня в таборі. Наскільки міцною є дружба, яка зароджується тут. Наскільки цінною є можливість отримати це ще в дитинстві. І я щаслива, що допомагаю створити для цього всі необхідні умови.

Роман Тимоцко

Менеджер із розвитку

Те, що робить Центральний офіс Пласту, важко оцінити сьогодні – це стратегічні справи, результати більшості з яких ми побачимо лише через роки. Тут і сьогодні творяться великі зміни: як і в нашій команді, так і в усьому Пласті, а відтак – в Україні. Мене запалює та надихає можливість бути причетним до цих змін і робити у них свій внесок.

Валентина Крутова

Менеджерка напрямку роботи з партнерами

Я щаслива займатися тим, що мене надихає, у команді, що вміє мріяти та втілювати мрії в життя! Ми не можемо знати, що чекає на нас завтра, та "кращий шлях передбачити майбутнє - це створити його". Вірю, що Пласт здатен творити краще майбутнє, виховувати щасливих людей та будувати успішну країну!

Організаційно - адміністративний напрям

Уляна Заболотна

Фінансовий аналітик

Ярослав Храпський

Консультант з відкриття пластового центру

Працючи в центральному офісі Пласту, я ставлю перед собою головне завдання – зробити Українську молодь конкурентноздатними у глобальному світі. Пласт – є чудовою можливістю для молодої людини отримати необхідні навички та знання для досягнення цієї цілі.

Вікторія Середа

Бухгалтер

В’ячеслав Фєтісов

Незалежний зовнішній експерт із міжнародної співпраці

Намагаємося створити в нашій організації середовище для якісного всебічного виховання та самовиховання якомога більшої кількості молоді, яка зможе побудувати країну, якою можна було б пишатися. Дуже приємно бути причетним до цього!

Тетяна Кузьмінчук

Менеджерка з державного фінансування

Я хочу бачити Пласт найчисельнішою молодіжною організацією!