Це виконавчий та адміністративний орган Пласту, який діє на професійних засадах.
Центральний Офіс Пласту
Крайова Пластова Старшина (КПС)
Керівниця офісу, Голова КПС
Організаційний напрям
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/photoeditorsdk-export-12-800x800-1.jpg)
Ну то до щастя Вітчизну мою веду! ? Тому хто якщо не я і коли, якщо не зараз? Як вихованка Пласту зі сходу, відчуваю гостру потребу та внутрішні сили в розвитку на тих теренах, де ми не представлені. Це дасть змогу більшій кількості людей реалізувати свій потенціал на повну, а відтак і потенціал України.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-30-Oleh-Babetskyi-1-scaled-e1679322460952.jpg)
Пласт — неймовірно крута організація, яка потребує та заслуговує найкращих електронних сервісів.
Менеджерка з регіонального розвитку
Напрям поширення
Керівниця напряму
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/262886698_460220218774540_7109196462050097216_n.jpg)
Вірю в те, що моя праця може змінити Пласт на краще. Суттєві зміни відбуваються не завдяки великим крокам і стрибкам, а завдяки систематичній роботі.
Виховний напрям
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/321571347_3364684003792471_7070111474631074645_n-Vyhovnyj-Viddil-KPS-2-e1676024957353.jpg)
Якісна робота з молоддю є ключем до розбудови України. Пласт дозволяє створювати дружню атмосферу, де діти з різних регіонів розвиваються в спільноті зі спільними цінностями і довірою один до одного. Пласт це чудовий інструмент змін суспільства. І мені подобається робити цей інструмент доступнішим та ефективнішим.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/DSC_0811-Dmytro-Demianenko-e1676045496565.jpg)
Для мене Пласт — це те, в чому я виріс. Ще з малечку мене вчили любити Україну, бути самостійним та життєрадісним. Для мене важливо, щоб молоде покоління українців зростало всебічно та ціннісно. І Пласт дає мені можливість сприяти цьому. Вкладаючи у молодь, ми вкладаємо в майбутнє України!
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2021-09-12_12-31-52-Krajovyj-koordynator-VVM-2022-e1676401519607.jpg)
Пласт — це середовище, в якому кожен може реалізувати себе у безлічі напрямків. Мені приносить шалене задоволення робота з однодумцями, у спільноті, яка керується вартісними пластовими цінностями. І моя ціль у команді — посприяти створенню нових можливостей до пошуку себе для кожного пластуна.
Напрям суспільно-корисних справ і мережування
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/inbound2753113963861790622-Iryna-Golubyeva-1-1-1-scaled-e1676030314116.jpg)
Вірю, що сила людей, які об’єднані єдиними цінностями і принципами, дасть потужний результат у спільній діяльності. Хочу, щоб моя родина і мої співгромадяни жили у сильній, вільній і спроможній Країні.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/Valia1.jpg)
Я щаслива займатися тим, що мене надихає, у команді, що вміє мріяти та втілювати мрії в життя! Ми не можемо знати, що чекає на нас завтра, та "кращий шлях передбачити майбутнє — це створити його". Вірю, що Пласт здатен творити краще майбутнє, виховувати щасливих людей та будувати успішну країну!
Міжнародний напрям
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/photoeditorsdk-export-8-800x601-1.png)
Праця в Центральному офісі Пласту для мене – це можливість поєднувати роботу і задоволення, коли все робиться з любові в першу чергу, а не з необхідності “щось” робити.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/32673266_1624796514286251_8032157986816262144_n.jpg)
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/17880237_622622394598886_4533442691398684227_o.jpg)
Фандрейзинговий напрям
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/MiConv.com__IMG_3972-Tetyana-Buts-e1676025260583.jpg)
Ми виростали на словах пластового обіту "Плекатиму силу і тіла, і духа, — Щоб нарід мій вольним, могутнім зростав". Тому, хоч це і складно — працювати над змінами в столітній організації, але я собі часто нагадую, що зараз від нас залежить, яким буде майбутнє України.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-12_19-03-57-Anhelina-Tiokhta-e1676538668124.jpg)
Для мене важливо, щоб робота мала соціальну місію. Я не можу працювати просто щось продаючи або ж робити якісь технічні речі. Усвідомлюючи силу спільноти під час війни, я розумію, що ми здатні на великі речі. Тому й обираю разом із волонтерами допомагати нашим військовим-пластунам, а також зростати Пласт, щоб він міг зростати дітей.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_4366-Plast-TSentralnyj-ofis-1-scaled-e1676461306446.jpg)
"Змінюй себе, змінюй Пласт, змінюй Україну" — такий мій шлях і мотивація бути тут. Мене оточують люди з великим серцем та близькими цінностями і я бачу, що разом ми здатні на великі звершення і зміни.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto-v-odnostroyi_Dymyd-Magda-Dymyd-e1685614024819.jpg)
Пласт — це моє життя, я тут з 5 років, і колись я могла тільки мріяти про те, щоб працювати тут. Пласт мене виховав, подарував найкращих друзів і вибудував внутрішній стержень. Я хочу вкласти хоч маленьку частинку цього назад до Пласту, щоб подарувати дітям таке дитинство, яке було в мене.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/AnyConv.com__photo_2023-09-28_21-15-44-Liliya-Kich-e1697134316528.webp)
Пласт дав мені якісне середовище ідейних людей, готових творити якісні зміни, ґрунтовні знання та навички, які ведуть мене по життю. Тому тепер моя черга зробити свій внесок, аби у більшої кількості людей була можливість відчути цей чар пластування!
Менеджерка з краудфандингу
Комунікаційний напрям
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-29-18.20.50.jpg)
Спільнота, яку творить Пласт, об’єднує сотні та тисячі неймовірних людей — талановитих, сміливих, відданих Україні. Я хочу, щоб вона розширювалась та була доступна всім, кого запалюють ті ж ідеї.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/43444321565_19fb852ff9_o-1-1-scaled-e1676377674760.jpg)
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/AnyConv.com__DSC_0810-Krajovyj-Provid-Plastu-e1697122644409.webp)
SMM-менеджерка
SMM-менеджерка
Адміністративний напрям
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/Ulyana-Ulyana-Zabolotna-1-e1676310559744.png)
Пласт особливий тим, що тут можна завжди знайти те, що подобається робити, і додатково це ще й сприятиме розвитку дітей та України.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/41420260_301742223937849_7121358005026684928_n-400x267-1.jpg)
Я хочу бачити Пласт найчисельнішою молодіжною організацією!