Крайова Пластова Рада (КПР)
Зв’язатися з нами![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/Stanislav-Andrichjuk-Kerivnyk-Plastu-e1676024692593.jpg)
Маленькими кроками робимо велику справу. Саме сьогодні ми усі, від активного виховника, інструктора, станичного, окружного та крайового проводу робимо ті маленькі кроки, які завтра принесуть велику користь Пласту, які в свою чергу допоможуть Україні впевнено йти до її сталого розвитку. Щасливий бути частиною цього процесу!
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-Ulyana-Kulchytska-1.jpg)
Будучи в Пласті з 1991 року, я отримала багато знань і навичок, які дуже допомогли мені в моїй професійній кар’єрі. Зараз хочу і можу принести користь Пласту тим, чого я набула у своїй професії, допомогти організації зростати. А ще, звичайно, отримати купу фану і задоволення!
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/27021339_1803284119683177_4656486589383781811_o-Olya-Gerus-e1683909049314.jpeg)
Оновлення виховної програми, яке поєднується між усіма уладами, є запорукою того, що ми зможемо виховувати молодь у відповідності до потреб країни і втілювати місію Пласту. Нам важливо враховувати виклики, які стоять перед Україною і нашою молоддю, і мати програму, яка допомагає молоді отримати навички, потрібні, щоб працювати з викликами і розвивати країну.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Plast-Mykola-Typusiak-1-e1684761701726.jpg)
Понад сто років Пласт займається вихованням лідерів для української нації.
Мрію, що в майбутньому від 5 до 10% українських дітей будуть грати у велику Пластову гру, що забезпечить українцям відповідальну, патріотичну еліту на всіх щаблях влади та у всіх сферах. Докладу своїх знань та досвіду для того, щоб Стратегія Пласту допомагала досягати цієї мети найоптимальнишим шляхом.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_8463-Roman-Pastuh-e1684761249203.jpg)
Маю час, навички і знання, щоб підтримати Пласт — нашу рідну організацію, розширюючи можливості для якісного пластового виховання дітей. За допомогою сучасних інструментів ми можемо полегшити роботу пластунам-адміністраторам і виховникам, переносячи частину їх рутинних обов'язків до електронних програм. Вірю, що якісна система автоматизації може спростити, покращити якість і навіть звільнити час для дорослих членів Пласту.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/OZ_Plast-2-Olha-Zarichynska-e1684761581572.jpg)
Працюю в команді КПР, щоб своїм досвідом, знаннями та працею допомогти Пласту розвиватися і ставати сильнішим. Пласт має високу Місію і робить чудову роботу для добра та зміцнення України. Долучитися до цього має можливість кожен, не лише пластуни. Підтримай Пласт і стань тою іскрою, що запалює до добрих справ інших!
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/unnamed.jpg)
Для мене важливо дати можливість цілим родинам приєднатися до Пласту. Аби лиш сповідували цінності організації. Чи не найвищою мотивацією дорослих стати частиною Великої Гри є їхні діти. Саме тому найменші пластуни — пташата, — якими я опікуюся приходять разом із батьками чи опікунами. Ми разом закладаємо перші цеглинки самозарадності і свідомого громадянства малюкам 2–6 років.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_13-08-29-Krajova-Bulava-UPN.jpg)
Новацтво — це віковий період, в якому активно формуються системи цінностей та ідеалів. Якщо наша робота у цей момент перебування дитини в організації буде ціннісною, цілісною, системною і тяглою, то це стане хорошим стартом для виховання гідних громадян, не зважаючи на те, залишаться вони в Пласті чи ні.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG_6336-Viktoriya-SHHerbatyuk.jpeg)
ст.пл. Вікторія Щербатюк, Rt
Булавна УСП
Пласт не лише для дітей. Я долучилась у 20 років. Старші пластуни можуть і мають розвиватися в організації. А ми можемо і маємо зробити цей шлях простішим та цікавішим. І зробити так, аби більше пластунів робили цей світ трішечки кращим.