Для батьків - Пласт
EN

Відгуки батьків
про Пласт

FAQ

Хто такі пластуни?

Як потрапити в ПЛАСТ?

Пластуни — це те саме, що скаути?

Бiльше

Нещодавно я запропонувала відповісти на це питання учням однієї із шкіл Івано-Франківська. На їхню думку, пластуни — це звичайні люди, які мають «життєрадісні очі, червоні щічки та вуха як вуха», а їхньою найбільшою мрією є «зійти на Еверест» та «щоб Україна була могутньою державою». Перших троє пластунів побували на Евересті ще у 1999 році. Збудувати могутню державу? Тисячі пластунів у всьому світі роблять для цього чимало, і Ви можете їм в цьому допомогти, адже могутність держави визначається передовсім її молодим поколінням, нашими дітьми.

Знайдіть контакти пластунів у вашому місті та зв'яжіться з ними. Для цього зайдіть у розділ "Контакти" на нашому сайті.

Скаутінґ, створений на межі ХІХ-ХХ століть як унікальна виховна система, має своїм завданням виховувати молодь на добрих громадян і щасливих людей, навчити жити в демократичному суспільстві, дотримуючись загальнолюдських та християнських принципів вірності Богові і Батьківщині, допомоги іншим тощо. Перш за все він сприяє формуванню особистості, дає нагоду розвивати таланти, пізнавати себе. Український Скаутінґ (Пласт) був створений як національний варіант англійського скаутінгу, що на той час швидко поширювався у світі. При цьому було використано досвід світового скаутінгу та національні традиції українського народу.

Сьогодні на приєднання до Пласту можуть бути черги. Це пов’язано з тим, що охочих дітей приєднатися до організації більше, ніж волонтерів-виховників, які проводять заняття. Іноді доводиться чекати досить довго: наприклад, приблизна тривалість черги у Києві — 11 місяців.

Наші зусилля спрямовані на те, щоб знайти та підготувати нових виховників. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина потрапила до Пласту швидше — пропонуємо вам поширити інформацію про потребу у волонтерах серед своїх родичів та знайомих або самим стати нашим волонтером!