Замовляй набори для майстрування вдома Пласт
EN

Набори:

Повітряний змій — 800 грн

Для активних розваг на свіжому повітрі!

У комплекті: тканина, пластмасові трубки, нитка армована, маркери для тканини, голки.

Гіпсова свічка — 650 грн

Свічка та підсвічник, які не придбаєш в магазині.

У комплекті: вощина, гіпс, форма для виготовлення підставки, гніт, фарби, пензлики.

Плетені прикраси — 750 грн

Затишок в оселі або приємний подарунок.

У комплекті: нитки для макраме, палка для основи, дерев'яні намистини, основа під місяць.

Подаруй наповнене дитинство майбутньому України

Твій внесок за набори для майстрування буде спрямований на наш збір для організації 150 таборів для 5000 дітей-пластунів.

Табори — найважливіша частина пластової програми, де дитина найактивніше розвивається. Сьогодні це також можливість відновитися і побути з друзями. Допоможи дітям повернути дитинство, яке в них забрали.

Що таке "майстерка"?

Звичною частиною пластових занять є виготовлення виробів своїми руками — "майстерки". Це допомагає розвинути уважність, креативність, проявити себе — як дітям, так і дорослим.

Ми зібрали вже готові набори зі всіма матеріалами для виготовлення повітряного змія, свічки з підсвічником та прикраси-макраме. Придбай набір і зроби пластову "майстерку" для себе, твоєї сім'ї чи компанії.

Зібрані кошти будуть спрямовані на табори для 5000 дітей влітку.

Як замовити?

1. Заповни форму нижче.

Оформити замовлення

2. Увечері з тобою зв'яжеться наша менеджерка щодо оплати.

3. Через 3–4 дні набір для майстерок буде в тебе!

FAQ

Як оплатити замовлення?

Що робити, якщо зі мною не зв’язалися?

Який набір краще обрати?

Після заповнення форми дочекайся, поки тобі на пошту напише наша менеджерка. Вона уточнить тип та кількість замовлених наборів, суму до сплати і надасть реквізити для перерахування коштів.

Важливо: вкажи робочу електронну пошту, щоб ми могли з тобою зв’язатися!

Менеджерка розсилатиме листи із підтвердженнями та реквізитами для оплати кожного вечора. Тож після заповнення форми дочекайся до закінчення дня.

Якщо більше доби листа немає, напиши на пошту [email protected], щоб перевірити, чи твоє замовлення було оформлено правильно і чи воно не загубилося.

Усі три набори чудово підійдуть, щоб якісно провести час і виготовити щось цікаве своїми руками, тож опирайся більше на свої вподобання.

Повітряний змій — ідеальний варіант для активних розваг на свіжому повітрі. Саморобні свічки стануть доповненням для вечері і посиденьок з сім'єю чи друзями. А виріб макраме прикрасить кімнату або буде приємним подарунком для близьких.