Перший тиждень #PandaChallenge - Пласт
EN

СКОБ, юні природолюби та їх виховники!)

Ось і п’ятниця, а отже перше завдання нашого челенджу ✨?
Та спершу, хочу розповісти вам одну цікаву історію:

“При заході сонця сімейство Панд завжди збиралось за смачною вечерею і розповідали цікаві історії. Малий Джі любив сімейні розмови, з них він дізнався, що у нього є далекі родичі, які живуть в різних куточках планети, вони теж ведмеді, але проживають в дивних, зовсім незрозумілих для нього умовах, там де не росте бамбук. Це дуже дивувало Джі, адже улюбленою їжею малого панди був соковитий бамбук. А ще Джі дізнався, що клімат змінюється. Ці зміни відбуваються швидше, ніж зазвичай, і вони можуть зруйнувати його домівку.

Поки інші панди спали чи бігали навколо, насолоджуючись красою листяного лісу із густими бамбуковими заростями, Джі не давала спокою фраза про «зміну клімату», лякала й змушувала замислися.

Тому Джі вирішив не сидіти «склавши лапи», а діяти. Він дізнався від своїх родичів, що існують чудові молоді люди пластуни, які братерські, доброзичливі, любить красу і дбають про неї − вони обов’язкову йому допоможуть.

Отож, Панда Джі звертається до пластунів із допомогою врятувати планету від швидких змін клімату, допомогти адаптуватись йому і його родичам до цих змін.”

Завдання для пташат (2-5 років):

Завдання для новаків (6-11 років):

Завдання для юнаків (11-18 років):

Пригадка для усіх:

До публікації наступного завдання потрібно опублікувати на сторінці у Facebook/Instagram результати виконання попереднього завдання;
У кожному дописі ставити теги #PandaChallenge #Plast_WWF_Ukraine #irf_ukraine #WWF_Ukraine щоб ми могли вас побачити)))
Зголошення ще відкрите до 11.04.21, тому не зволікайте і запрошуйте друзів/подруг з їхніми гуртками до участі у челенджі?

Пригадка для малих непластових груп:

Завдання для малої непластової групи відповідно до віку учасників групи групи: Пташата 2-6р, Новаки 6-11р, Юнаки 11-18р.

Всім бажаю витривалості та вдачі у виконанні цих завдань!

Поділитися

Схожi новини