Пластовий Вишкільний Центр в м.Буча - Пласт
EN

Дiяльнiсть Пласту

Пластовий Вишкільний Центр в м.Буча

Адреса: вулиця Антонія Михайловського, 54, Буча, Київська обл., 08292 (відкрити карту)

Телефон: 099 222 30 04

Пошта: buchacentr@plast.org.ua

Контактна особа: Щодо зголошення по відвідуванню центра та можливості отримати приміщення для оренди натисніть на кнопку зв’язку.

Ще навесні 2017 року виникла ідея побудови пластового центру, який стане важливим місцем для Пласту, новим поштовхом у розвитку волонтерства й об`єднання молоді. Минуло півтора роки й за сприяння всіх рівнів влади, пластуни мають приміщення, облаштоване для проведення тренінгів, семінарів, акцій і заходів.

14 жовтня відбулося офіційне відкриття Пластового вишкільного центру за участі Президента України. На урочисту подію приїхали пластуни зі всієї України. На офіційне відкриття приїхав Президент України привітати пластунів з новим кроком у історії нашої організації. Петро Порошенко відзначив важливість діяльності пластунів, подякував виховникам, які роблять все на волонтерських засадах і, звісно ж, у свято Покрови Пресвятої Богородиці й День захисника Вітчизни, вшанував хвилиною мовчання пластунів, котрі загинули, захищаючи нашу країну на Сході – Віктора Гурняка, Марка Паславського, Євгена Подолянчука, Миколу Гордійчука, Андрія Білика.

Великий лекторій з книгами пластової тематики, тренажерний зал, зони для відпочинку й навіть міні-хостел для пластунів, котрі приїжджатимуть з інших міст – все поєднує ця двоповерхова будівля. На території центру також знаходяться зони для активного відпочинку й таборування, мотузковий парк і, звичайно, місце для ватри. Окрім цього, пластуни та учнівська молодь міста зможуть проводити у центрі різні тренувальні збори, змагання, підготовку до мандрівок, підготовку до таборового літа, що значно підвищить залучення молоді до національно-патріотичного руху.

Фото з відкриття Вишкільного Центру (2018 рік):