Пластовий Вишкільний Центр в м.Буча - Пласт
EN

Дiяльнiсть Пласту

Пластовий Вишкільний Центр в м.Буча

Пошта: [email protected]

Ще навесні 2017 року виникла ідея побудови пластового центру, який стане важливим місцем для Пласту, новим поштовхом у розвитку волонтерства й об`єднання молоді. Минуло півтора роки й за сприяння всіх рівнів влади, пластуни мають приміщення, облаштоване для проведення тренінгів, семінарів, акцій і заходів.

14 жовтня відбулося офіційне відкриття Пластового вишкільного центру за участі Президента України. На урочисту подію приїхали пластуни зі всієї України. На офіційне відкриття приїхав Президент України привітати пластунів з новим кроком у історії нашої організації. Петро Порошенко відзначив важливість діяльності пластунів, подякував виховникам, які роблять все на волонтерських засадах і, звісно ж, у свято Покрови Пресвятої Богородиці й День захисника Вітчизни, вшанував хвилиною мовчання пластунів, котрі загинули, захищаючи нашу країну на Сході – Віктора Гурняка, Марка Паславського, Євгена Подолянчука, Миколу Гордійчука, Андрія Білика.

Великий лекторій з книгами пластової тематики, тренажерний зал, зони для відпочинку й навіть міні-хостел для пластунів, котрі приїжджатимуть з інших міст – все поєднує ця двоповерхова будівля. На території центру також знаходяться зони для активного відпочинку й таборування, мотузковий парк і, звичайно, місце для ватри. Окрім цього, пластуни та учнівська молодь міста зможуть проводити у центрі різні тренувальні збори, змагання, підготовку до мандрівок, підготовку до таборового літа, що значно підвищить залучення молоді до національно-патріотичного руху.

Фото з відкриття Вишкільного Центру (2018 рік):