Для осередків - Пласт
EN

Для осередків

Вас цікавить з ким Пласт має меморандуми про співпрацю? Для чого сплачувати вкладку? Який розмір вкладки? Куди сплачувати вкладку?Де можна взяти поліграфію? Тоді вам сюди.

На цій сторінці ви знайдете всю необхідну інформацію для створення та розвитку вашого осередку.

FAQ

Де знайти матеріали для сходин?

Якщо ви не знаєте, де знайти матеріал для сходин, є онлайн ресурс Пластова банка http://plastovabanka.org.ua/ та http://proba.ozo.org.ua/

Також можна використовувати різні цікаві пізнавальні відео.

Як залучати та утримувати волонтерів?

Рекомендовані заходи:

  • PlasTalks
  • Проведення презентацій у вищих навчальних закладах
  • Проведення презентації для громади
  • Провести квест (приклад квесту)
  • Проводити щотижневі сходини для ст.пл.

Що дає меморандум?

Підписання меморандумів не зобов’язує партнерів до співпраці. Але опираючись на ці папери можна залучитись підтримкою парнерів. Безоплатне приміщення, спільні заходи.

Документи

Створення осередку

  • 7 кроків створення осередку – У створенні і розвитку станиці найголовніше – залучення дорослих волонтерів до виховної і адміністративної діяльності, створення юнацьких куренів.
  • Розподіл адміністративний ролей – У створенні і розвитку станиці найголовніше – залучення дорослих волонтерів до виховної і адміністративної діяльності, створення юнацьких куренів.

Реєстрація в державних органах

Всі станиці і округи окрім реєстрації в крайових органах Пласту через ЕПласт також можуть зареєструватись в Міністерстві Юстиції як відокремлений підрозділ організації, після мінімум 6 місяців активної діяльності.

Стратегічні цілі Пласту

Волонтерська політика Пласту

Організаційна політика Пласту

Екологічна політика Пласту (в розробці)

Кодекс Доброчесності Пласту

Декларація про участь Молодіжної організації «Пласт – Національна скаутська організація України» у суспільно-політичному житті України та політичну активність членів Пласту – НСОУ