Крайова Пластова Рада (КПР) - Пласт
EN

Крайова Пластова Рада (КПР)

Зв’язатися з нами

пл.сен. Станіслав Андрійчук, ЦМ

Голова КПР


Маленькими кроками робимо велику справу. Саме сьогодні ми усі, від активного виховника, інструктора, станичного, окружного та крайового проводу робимо ті маленькі кроки, які завтра принесуть велику користь Пласту, які в свою чергу допоможуть Україні впевнено йти до її сталого розвитку. Щасливий бути частиною цього процесу!

пл.сен.пр. Уляна Кульчицька, Гр

Член КПР з питань організаційного розвитку

Будучи в Пласті з 1991 року, я отримала багато знань і навичок, які дуже допомогли мені в моїй професійній кар’єрі. Зараз хочу і можу принести користь Пласту тим, чого я набула у своїй професії, допомогти організації зростати. А ще, звичайно, отримати купу фану і задоволення!

пл.сен.пр. Ольга Герус, ЧоК

Член КПР з оновлення пластових компетентностей та пластової програми

Оновлення виховної програми, яке поєднується між усіма уладами, є запорукою того, що ми зможемо виховувати молодь у відповідності до потреб країни і втілювати місію Пласту. Нам важливо враховувати виклики, які стоять перед Україною і нашою молоддю, і мати програму, яка допомагає молоді отримати навички, потрібні, щоб працювати з викликами і розвивати країну.

пл.сен.праці Микола Типусяк, ОХ

Член КПР з оновлення та адаптації Стратегії Пласту

Понад сто років Пласт займається вихованням лідерів для української нації. Мрію, що в майбутньому від 5 до 10% українських дітей будуть грати у велику Пластову гру, що забезпечить українцям відповідальну, патріотичну еліту на всіх щаблях влади та у всіх сферах. Докладу своїх знань та досвіду для того, щоб Стратегія Пласту допомагала досягати цієї мети найоптимальнишим шляхом.

ст.пл. Роман Пастух

Член КПР з вдосконалення процесів автоматизації в Пласті


Маю час, навички і знання, щоб підтримати Пласт — нашу рідну організацію, розширюючи можливості для якісного пластового виховання дітей. За допомогою сучасних інструментів ми можемо полегшити роботу пластунам-адміністраторам і виховникам, переносячи частину їх рутинних обов'язків до електронних програм. Вірю, що якісна система автоматизації може спростити, покращити якість і навіть звільнити час для дорослих членів Пласту.

пл.прих. Ольга Зарічинська, Амазонки

Член КПР з дорадчим голосом, відповідальна за фандрейзинг

Працюю в команді КПР, щоб своїм досвідом, знаннями та працею допомогти Пласту розвиватися і ставати сильнішим. Пласт має високу Місію і робить чудову роботу для добра та зміцнення України. Долучитися до цього має можливість кожен, не лише пластуни. Підтримай Пласт і стань тою іскрою, що запалює до добрих справ інших!

Пл.сен.пр. Ольга Кальбус, ЧХ

Булавна УПП

Для мене важливо дати можливість цілим родинам приєднатися до Пласту. Аби лиш сповідували цінності організації. Чи не найвищою мотивацією дорослих стати частиною Великої Гри є їхні діти. Саме тому найменші пластуни — пташата, — якими я опікуюся приходять разом із батьками чи опікунами. Ми разом закладаємо перші цеглинки самозарадності і свідомого громадянства малюкам 2–6 років.

ст.пл.вірл. Анастасія Червінська, ПС

Булавна УПН

Новацтво — це віковий період, в якому активно формуються системи цінностей та ідеалів. Якщо наша робота у цей момент перебування дитини в організації буде ціннісною, цілісною, системною і тяглою, то це стане хорошим стартом для виховання гідних громадян, не зважаючи на те, залишаться вони в Пласті чи ні.

ст.пл. Вікторія Щербатюк, Rt

Булавна УСП

Пласт не лише для дітей. Я долучилась у 20 років. Старші пластуни можуть і мають розвиватися в організації. А ми можемо і маємо зробити цей шлях простішим та цікавішим. І зробити так, аби більше пластунів робили цей світ трішечки кращим.

пл.сен.дов. Тарас Прудко, ВЛ

Булавний УПС