Партнери Пласту - Пласт
EN

Ми вдячні всім партнерам Пласту за довіру і підтримку. Разом з вами нам вдалося створити якісне середовище розвитку для наших дітей.

Після повномасштабного наступу спільними зусиллями ми надали і продовжуємо надавати допомогу тисячам військових та постраждалих українців. Ми єдині і нас не зламати. Разом до перемоги!

Якщо ти хочеш допомагати Пласту і стати нашим партнером, пиши нам: [email protected]

ОККО

Разом з компанією ОККО ми робимо Пласт безпечнішим для дітей: провели семінари для волонтерів, запустили в роботу онлайн-підручник з безпеки дітей. Це стало для нас неабияк важливо після початку повномасштабної війни.

Empat

Empat вже роками безкоштовно оновлює та підтримує діяльність сайту Пласту, щоб ще більше людей доєдналися до розвитку України.

контакти

Брізо ІТ

З перших днів війни Брізо ІТ піклувалися про пластунів-військових. На їхні кошти ми закупили шоломи та турнікети для більш ніж 300 військових.

Onur group

У 2023 році Пласт підписав з Onur group меморандум про співпрацю і завдяки фінансовій допомозі компанії понад 250 пластунів змогли відвідати різні велоакції.

SoftServe

3 роки SoftServe безкоштовно допомагає нам оновити та доповнити існуючу СRM-систему Е-Пласт. Це дозволить зберегти волонтерам час на найважливіше — розвиток майбутнього покоління для України.

Winner

Спільно з Winner ми навчили понад 50 виховників по всій Україні. Завдяки фінансовій підтримці компанії волонтери навчилися працювати з дітьми в інтерактивній формі.

Gorgany

Щорічно близько 100 пластунів отримують подарунки від експертів з турспорядження — Gorgany. Це дозволяє нам розвивати в дітях витривалість, і водночас дбати про їхню безпеку в природі.

ТМ “Зерновита”

У 2023 році Зерновита передала волонтерам на пластові табори близько 2 тонни круп. Дякуємо компанії, що допомагає зробити табори фінансово доступнішими для дітей. Дякуємо, що дбаєте про їхнє здорове харчування.

ПрАТ “Добра вода”

12 тонн води – саме стільки цього літа отримали від ПрАТ “Добра вода” майже 3 тисячі пластунів. Компанія формує комфортні та безпечні умови на природі, щоб волонтери фокусувалися на розвитку дітей.

БФ "Відродження"

Вже 4 роки як БФ “Відродження” продовжує підтримку інституційного розвиток Пласту. Ця підтримка дозволила зорганізувати роботу складів для допомоги пластунам-військовим, зробити Пласт ще більш дружнім до природи і покращити управлінські процеси.

ІСАР-Єднання

ІСАР-Єднання, подвоївши наш збір, дозволили реалізувати “Онлайн-курс для майбутніх виховників”. Тепер волонтери, розкидані війною по всьому світу, зможуть швидше починати свою роботу з дітьми.

ЇDLO

Продукція ЇDLO – це те, що підсилює пластунів у складних мандрівних подорожах в горах або на велосипедах. Щороку ЇDLO активно підтримує різноманітні пластові змагання, мандрівні табори, а також наших пластунів-захисників сублімованою кутею власного виробництва.

Zagoriy Foundation

Разом із Zagoriy Foundation ми працюємо, щоб більше дітей могли розвивати себе і згодом впливати на розвиток України. Для цього ми залучаємо нових волонтерів-виховників. Завдяки співпраці з Фондом Загорій 200 діток отримали змогу приєднатися до середовища розвитку та українських цінностей.

контакти

АБ "Михайло Дворак і партнери"

Адвокатське бюро “Михайло Дворак і партнери” вже довгий час надають юридичний супровід Пласту в нашій діяльності.

контакти

GEMSHELF INC

Вдячні американській компанії GEMSHELF INC, а зокрема працівникам за вагомий фінансовий внесок на забезпечення пластунів-захисників. За кошти ми придбали прилад нічного бачення PSV-14, що допомагає рятувати життя як захисників, так і тих, кого вони захищають щодня.

контакти

Ukraine Protection and Development Fund

Наші друзі допомагають збирати техніку: комп’ютери та планшети для пластунів на фронті по всьому світу. Дякуємо! Завдяки UPDF уже 6 підрозділів отримали техніку, яка рятуватиме їхні життя.

Посольство Чеської Республіки в Україні

З 2015 року і до сьогодні ми спільно допомагаємо дітям пережити війну. Через табори, діти, які опинилися до війни найближче, могли повернутися до звичного життя. Також, завдяки підтримці Чеського посольства, ми ще й допомагаємо українцям у прифронтових містах.

EUACI

Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні на допомогла Пласту врятувати більше 300 життів. Вони видали кошти на закупівлю броні, якої на той час бракувало майже всім підопічним Пластового фонду.

Study Tours to Poland

Стипендійні програми для пластунів — учасників навчальних обмінів, дозволили нам закупити медикаментів для 200 українців та медичних працівників. Вони і зараз продовжують рятувати життя.

Pobratymy Foundation

Побратими — пластуни зі США, стало фондували розвиток Пласту на Сході України, бо хотіли, щоб всі діти мали рівний доступ до українського середовища. Зараз їхня підтримка допомагає зберігати життя пластунів військових.

контакти

United Help Ukraine

Коли розпочалася війна, пластуни, тримаючи свою обітницю, стали на захист України. Тоді UHU стали одними з перших, хто почав надавати допомогу пластунам військовим, аби всі вони повернулися додому живими.

Nova Ukraine

Разом із Nova Ukraine пластові осередки привозять їжу у найбільш гарячі точки України, щоб допомагати ближнім, тримаючись пластової обіцянки.

Canada - Ukraine Foundation

Спільно ми допомагали доставляти продуктові набори для тих українців, які не покинули свої домівки, і опинилися близько до зони ведення бойових дій.

Consult Red

Разом із командою компанії Consult Red ми гуманітарно підтримуємо українців, що через війну опинилися в складних життєвих обставинах харчами, їжею та засобами гігієни. Спільно допомагаємо тим, хто знаходиться близько до бойових дій — вижити.

контакти

Razom for Ukraine

Спільно із фондом ми гуманітарно підтримуємо українців, які постраждали від війни. Тисячі українців вдячні разом із нами за підтримку в час, коли без неї неможливе життя.

контакти

Biscotti

Печиво від Biscotti – це те, без чого не можна уявити собі жоден пластовий вишкіл, змагання чи табори уже впродовж багатьох років. Дякуємо за підтримку у формуванні майбутнього покоління!

Оbjerky

Смачний та корисний перекус це те, що стає можливим на мандрівних таборах завдяки в’яленому м’ясу від Обjerky. Дякуємо, що даруєте дітям мотивацію здобувати свої вершини!

Контінентал Фармерз Груп

Дякуємо друзям із Контінентал Фармерз Груп за багаторічну підтримку та підсилення багатьох таборів та поширення Вифлеємського Вогню Миру. Завдяки зусиллям компанії маємо змогу створити безпечне середовище для дітей під час таборування.

Аптека D.S.

Мережа, яка спрямовує великі сили та ресурси у формування українського суспільства. Завдяки співпраці з Аптекою D.S. нам вдається підсилювати пластові таборові аптечки.

GPSocks

GPSocks активно підтримують пластунів у мандрівках наданням якісних шкарпеток. Дякуємо за формування комфортних та безпечних умов для дітей на природі.

контакти

ZHP

Коли в Україні більшість територій знаходилися під обстрілами і проведення літніх таборів були надзвичайно небезпечними, підтримка ZHP дала змогу близько 1500  дітей провести табори на їхніх оселях в Польщі. Вдячні друзям за те, що діти під час війни не припинили свого розвитку, і що багато років спільно працюємо над проектом “Полум’я братерства”.

контакти

C.N.G.Е.I

Розвиток найменших пластунів в умовах війни страждає найбільше. Через небезпеку  проведення занять в умовах війни робота з дітьми практично припинилася. Дякуємо друзям  із C.N.G.Е.I за можливість для 100 дітей провести табори на їхніх базах в Італії, мати спільні активності, а найцінніше –  побути в безпечному середовищі друзів та підтримки.

контакти

AGESCI

Завдяки їхній підтримці діти у отримали таку цінну допомогу і можливість провести свої табори на базах друзів-скаутів в Італії, в той час коли в Україні йде повномасштабна війна. Діти отримали враження, сили, що допомогли відновитися, знову повернути довіру до людей. Ця віра в добро назавжди буде з ними завдяки добрим друзям-скаутам AGESCI.

контакти

Slovensky skauting

Ми надзвичайно вдячні друзям-скаутам з Slovensky skauting за багаторічну дружбу та поміч з перших днів війни в Україні: за гуманітарну підтримку українців на кордоні та в Україні від 24-го лютого, за можливість для таборування для понад 300 дітей-пластунів. Ця скаутська дружба міцна та надійна і кожен пластун в Україні це відчуває.

контакти

Junak - chekh scouting

Завдяки підтримці друзів-скаутів з Чехії Junak – chekh scouting 32 скаутів-пластунів провели надзвичайно привітні та сповнені новими знаннями дні  в Празі на Центрально-Європейському джемборі. Для них – це були найяскравіші дні літа 2022. Дякуємо за  їхні щасливі дні розвитку в такий важливий час їхнього зростання.

контакти

Scouterna

Шведські скаути  стали для пластунів справжніми друзями. Запросивши до себе в гості на світове Джемборі, друзі дали змогу для понад 50 українських пластунів відчути “скаутське плече” у важкі часи.

контакти

Lietuvos Skautija

Завдяки Lietuvos Skautija 20 пластунів спільно зі скаутами з Литви занурилися в неповторну таборову атмосферу, в якій збагатились новими знаннями, враженнями та друзями. Вдячні друзям, що дали цю змогу таборування в час, коли для нас самостійно це було зробити неможливо. Ваша дружба для нас безцінна.

контакти

Žemaitijos skautų organizacija

Разом із скаутами з Литви 14 дітей-пластунів провели незабутній табір, на якому переконалися скільки спільного нас скаутів об’єднує. Ми вдячні за відчуття сім’ї, дому, яку отримали наші діти в той час, коли їхні домівки під обстрілами в Україні.

контакти