1-2 червня відбудеться вишкіл з піонірки - Пласт
EN

Уже давно мрієш освоїти піонірку, щоб будувати ефективні таборові споруди, бути інструктором на пластових заходах, але не можеш знайти підходящий вишкіл? Або ж ти не пластуєш, але незважаючи на це, хочеш здобути нові навички, що допоможуть тобі у повсякденному житті, на два дні відключитися від повсякденного життя, але разом з тим провести їх у компанії цікавих людей.

Тоді запрошуємо тебе на “Бастіон”, вишкіл з піонірки, захід, на якому ти побачиш чим можуть бути корисні вузли та в’язання (техніка зв’язування декількох балок дерева між собою)та як їх застосувати в повсякденному житті. Найголовніше те, що ти зможеш застосувати набуті знання на практиці та навіть побудувати декілька споруд!

 

Вишкіл проводить 12 курінь УСП / підгот.курінь УПС “Рутенії”, підготовчий курінь УПС “Вовча Ліга” та станиця Кременчук з 1 по 2 червня 2019 року під Кременчуком на Полтавщині.

А також на тебе чекає:

  • 2 дні в наметі на природі
  • тепла ватра зі співами
  • польова їжа, приготовлена власноруч
  • багато цікавих практичних завдань

Зголоситися можна тут до 23 травня 2019 року включно. Також запрошуємо тебе приєднатися до наших сторінок у Фейсбуці, щоб не пропустити інші цікаві заходи: Пласт Кременчук, Рутенії, Вовча Ліга.

З’явилися питання?

Писар – Лукашук Валерія (0971953786, [email protected])

Комендант – Роман Трухін

 

Поділитися

Схожi новини