Захистимо життя 2000 військових, щоб продовжувати боротися - Пласт
EN

110 років робимо все для перемоги України

12 квітня Пласт відзначає 110 років з дня коли перші пластуни склали присягу на вірність Україні. Ця присяга об’єднує пластунів крізь сторіччя – ми боролись за Україну тоді та продовжуємо боротись зараз. Хтось зі зброєю в руках, а хтось розвиваючи нове покоління.

Разом ми:

Зберігаємо життя військових, щоб продовжувати боротьбу

Сьогодні серед пластунів є багато борців, які стоять на захисті нашої Батьківщини. Наше завдання захисти їх, щоб перемогти цю багатолітню війну. Нам вже вдалося захистити життя 4560 воїнів, а ще 2000 очікують нашої допомоги зараз.

Гуманітарно підтримуємо громади

Також Пласт підтримує громади в гарячих точках. 1575 тонн гуманітарної допомоги відправили тільки львівські пластуни. По всій Україні працюють ще понад 40 волонтерських команд, які збирають і доправляють допомогу.

Допомагаємо дітям адаптуватись

Близько 4 тисяч пластунів вже відновили заняття. Разом вони далі розвиваються і готуються розбудовувати Україну після нашої перемоги. Діти активно долучаються до волонтерства – плетіння сіток, виробництва енергетичних батончиків, сортування допомоги.

До 110 річниці хочемо захистити життя 2 000 військових

зібрати

300 000 $

щоб зберегти життя

1500

військових

допомогти бачити ворога

300

військовим

Разом ми вже змогли:

Підтримати

Разом ми вже змогли:

На даний момент, завдяки вашій допомозі та спільним зусиллям, ми допомогли 4683 військовим. Щодня до нас приходять десятки нових запитів, тож ми не зупиняємося і робимо все можливе для того, щоб допомогти нашим захисникам.

Ось скільки загалом нам вдалося зібрати амуніції та різноманітного військового спорядження.

Допоможи зберегти життя ще 2000 захисників!

Вони чекають на
750 аптечок (з турнікетами, бандажами і гемостатиками)
200 рацій
20 тепловізорів та приладів нічного бачення
2 авто

Підтримай!

Історії, які ведуть нас
до перемоги

Пластун-військовий Анатолій
Толіку та його підрозділу ми відправити 50 рацій та 20 аптечок. Раніше він очолював Київський осередок Пласту, а зараз обороняє своє рідне місто. Тут він складав дві присяги: військову та пластову. Це те, що він не може зрадити...(натисніть, щоб читати далі)
Пластуни в Кутах
Пластуни з містечка Кути на Франківщині, у якому мешкає 4 тисячі людей, змогли зібрати і відправити 2,5 тонни допомоги у Авдіївку та Харків (це по 625 кг на мешканця 🙂 Тільки макаронів зібрали 147 кілограмів!... (натисніть, щоб читати більше)
Домівка чернівецьких пластунів
У Чернівцях обладнали хостел для переселенців у домівці та поселили понад 75 людей, опрацювали понад 500 запитів на поселення та спрямували їх на інші точки проживання...(натисніть, щоб читати більше)

Маєте питання чи ідеї як допомогти? Напишіть нам