Поруч з кожним - Пласт
EN

Залучаємо 600 тисяч гривень на базове спорядження для 400 військових

Щоденно наші захисники проходять десятки кілометрів, їхня спина витримують навантаження всього спорядження, руки під час бойових завдань вкриваються мозолями. Наше з Вами завдання – потурбуватись про військових та забезпечити їх базовим спорядженням.

Разом ми:

Зберігаємо життя військових, щоб продовжувати боротьбу

Сьогодні серед пластунів є багато борців, які стоять на захисті нашої Батьківщини. Наше завдання захисти їх, щоб перемогти цю багатолітню війну. Нам вже вдалося захистити життя 5840 воїнів, а ще 400 очікують нашої допомоги зараз.

Гуманітарно підтримуємо громади

Також Пласт підтримує громади в гарячих точках. 1575 тонн гуманітарної допомоги відправили тільки львівські пластуни. По всій Україні працюють ще понад 40 волонтерських команд, які збирають і доправляють допомогу.

Допомагаємо дітям адаптуватись

Близько 4 тисяч пластунів вже відновили заняття. Разом вони далі розвиваються і готуються розбудовувати Україну після нашої перемоги. Діти активно долучаються до волонтерства – плетіння сіток, виробництва енергетичних батончиків, сортування допомоги.

Забезпечити базовим спорядженням 400 військовослужбовців

зібрати

600 000 грн

щоб забезпечити базовим спорядженням

500

військових

Разом ми вже змогли:

Підтримати

Разом ми вже змогли:

На даний момент, завдяки вашій допомозі та спільним зусиллям, ми допомогли 5840 військовим. Щодня до нас приходять десятки нових запитів, тож ми не зупиняємося і робимо все можливе для того, щоб допомогти нашим захисникам.

Ось скільки загалом нам вдалося зібрати амуніції та різноманітного військового спорядження.

Допоможи захисникам отримати базове спорядження

Вони чекають на
50 комплектів форми
50 пар черевиків
100 РПСів
100 пар тактичних рукавичок та
620 підсумків

Підтримай!

Історії, які ведуть нас
до перемоги

Пластун-військовий Анатолій
Толіку та його підрозділу ми відправити 50 рацій та 20 аптечок. Раніше він очолював Київський осередок Пласту, а зараз обороняє своє рідне місто. Тут він складав дві присяги: військову та пластову. Це те, що він не може зрадити...(натисніть, щоб читати далі)
Пластуни в Кутах
Пластуни з містечка Кути на Франківщині, у якому мешкає 4 тисячі людей, змогли зібрати і відправити 2,5 тонни допомоги у Авдіївку та Харків (це по 625 кг на мешканця 🙂 Тільки макаронів зібрали 147 кілограмів!... (натисніть, щоб читати більше)
Домівка чернівецьких пластунів
У Чернівцях обладнали хостел для переселенців у домівці та поселили понад 75 людей, опрацювали понад 500 запитів на поселення та спрямували їх на інші точки проживання...(натисніть, щоб читати більше)

Маєте питання чи ідеї як допомогти? Напишіть нам