12- 14 жовтня 2018 р. Божого відбувся Великий Злет 51 куреня УСП “Ластівки” ім. Олени Вітер - Пласт
EN

12-14 жовтня в смт. Брюховичі  відбувся Великий Злет куреня УСП ч.51 ім. О. Вітер «Ластівки».

За два дні Ластівчина сім`я  мала змогу разом провести останні теплі дні осені, спланувати свою діяльність на рік, кинути собі нові виклики, навчитися плести осінні вінки, дізнатися про маловідомі українські традиції та навчитись співати незвичайних пісень. Пташки та Ластівки поділились своїми досягненнями, цілями та мріями, краще пізнали одна одну та надихнулись на плідну працю на наступний рік.

Окрім того, щасливі поділитись новиною про те, що збільшилась чисельність дійсного членства в курені  (нас тепер 30). Ірина Стельмах та Оля Стецун здобули ступінь Дикої Ластівки, а ми, в свою чергу, радо вітаємо їх в нашій сім‘ї та бажаємо їм натхнення та наснаги до нових звершень.

І звичайно ж в новий пластовий рік Ластівки йдуть з новим проводом, а саме:

Курінна – ст. пл. Ольга Іщенко, Ls

Суддя – ст. пл. вірл. Віта Курчак, Ls

Писар – ст. пл. Мар‘яна Лозовик, Ls

Скарбник – ст. пл. Дана Дорошенко, Ls

Хронікар – ст. пл. Христина Малець, Ls

Відповідальна за кандидаток і Пташок – ст. пл. Аліна Боровик, Ls

Берегиня традицій – ст. пл. Оксана Птиць, Ls

А ось тут кілька відгуків про Злет від наших дівчат:

«Співати усім нутром і стати частинкою дзвінкоголосого хору, відчути себе мавкою у осінньому віночку серед листя, радіти усьому, чого встигла досягнути кожна від весни і відчувати безмежну вдячність за людей поряд. Літати високо, вірити у себе та не боятися відповідальності. Після Злетів завжди тепло на душі та з’являється відчуття того, що кожен може значно більше. Що є ті, хто вірить,  що ти можеш значно більше. А ти, справді, можеш. Я отримала можливість стати частинкою крилатої сім’ї і мені важко пояснити ту суміш щастя та гордості, яку я відчуваю. Таким злет був для мене» – Ластівка Оля Стецун.

«Було дуже атмосферно і затишно! Такі зустрічі надихають та мотивують рости, працювати над собою, пробувати щось нове. Рала, що обрала саме цей курінь» – Пташка Наталія Дацишин.

Автор ст.пл.Мар`яна Лозовик, Ls

Поділитися

Схожi новини