15-17 вересня відбулось «Свято Осені 2017» Рівненської округи - Пласт
EN

15-17 вересня, зробивши невелику перерву у навчанні, пластуни Рівненської округи зібралися поблизу с. Маринин (Березнівський р-н), аби востаннє цього року поринути в таборову атмосферу та налаштуватися на плідний пластовий рік.

Цьогорічне Свято Осені стало найчисельнішим в історії округи – близько 250 учасників (150 пластунів та ще сотня гостей з Корецького та Березнівського районів, зацікавлених у створенні нових пластових осередків) і мало глибоку ідею та важливу мету – вивчити історію рідного краю, проникнутися любов’ю та повагою до нього і його героїв.

Протягом трьох днів пластуни брали участь у найрізноманітніших змагах, котрі мали на меті перевірити їхню фізичну витривалість, кмітливість, знання та навики, здобуті під час літнього таборування. Погода лише посприяла їм, тож останні сонячні дні пластуни гамірно, весело та з користю провели у компанії таборових друзів, пригадуючи насичене літо та плануючи не менш активний новий пластовий рік. Яскравими елементами насиченої програми стали сплав на байдарках по Случі, змагання з лучництва та орієнтування.

Захід відбувся за підтримки Рівненської ОДА. Окремо хочеться подякувати Олександру Набочуку за допомогу у вигляді наданого транспорту для пластунів Рівненського району.

Завдяки якісній праці команди організаторів на чолі з комендантом Юрком Новаком, Свято Осені 2017 вийшло неймовірно атмосферним та надихнуло усіх на плідну працю. Гості заходу залишилися з виключно позитивними враженнями та готовністю творити Пласт у своїх осередках.

Сподіваємося зустрітися наступного року ще більшим гуртом, а поки – вперед до вершин!

Поділитися

Схожi новини