16-25 червня відбувався новацький табір Рівненської округи «Навколо світу за 10 днів» - Пласт
EN

Бажаючих помандрувати світом знайшлось чимало – 120 зголошених новаків та новачок зі станиць Рівненської округи, Києва та Селидова (Донецька обл.) було поділено на три підтабори, один з яких знаходився на пластовій оселі в Волошках, а два інших – на терені табору “Сигнал” в Олександрії.

Щодня юні мандрівники проходили митний контроль та потрапляли до нової країни – цікавої та повної пригод. Дізнаючись про неї багато нового, майструючи та бавлячись, новаки та новачки також вишколювались та вчились працювати в гурті, бути братерськими та доброзичливими. Проводу табору вдалося створити чарівну атмосферу пластової гри – ненав’язливої, проте з чіткими та справедливими правилами.

Пригоди у кожній з країн були неймовірно насиченими. Таборовики спробували себе у ролі детективів у Великобританії, скуштували індійських солодощів, дістались на байдарках до вечірки на острові Мадагаскар, ловили австралійських зайців та газель у ОАЕ, торгувались на ярмарку в Україні та ще багато цікавого. Вражень у новацтва точно вистачить ще на довго.

Проведення такого чисельного табору було справжнім викликом, проте ризик був виправданим.

Дякуємо усім, хто долучився до нашої навколосвітньої подорожі. Далі – тільки цікавіше!

Поділитися

Схожi новини